Buradasınız: Anasayfa / Yaşam

Kategori Arşivi: Yaşam

Vücut Diliniz Ne Anlatıyor?

Vücut Diliniz Ne Anlatıyor?

Vücut diliniz karşınızdakine hem sizi hemde onun sizde bıraktığı algıyı anlatır. Düşünceler her zaman konuşarak belli edilmez. Bazen birkaç hareketle çok şey anlatabilirsiniz. Vücut Diliniz Ne Anlatıyor? Vücut dilinizi iyi ve doğru kullanmak size avantaj sağlayabildiği gibi yanlış kullanmak ya da hiç fikir sahibi olmamak bazen istemeden de olsa karşı ... Devamını Oku »

Güvenilir Kişiler Uygulamasıyla Sevdiklerinize Her An Ulaşın

Güvenilir Kişiler Uygulamasıyla Sevdiklerinize Her An Ulaşın

Güvenilir Kişiler uygulamasıyla sevdiklerinizin konumlarına istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Özellikle acil durumlarda çok faydalı olan Güvenilir Kişiler uygulaması İnternet bağlantısı olmasa ve pil yeterliliği olmasa bile konumu güvendiğiniz kişiye gönderiyor. Acil Durumlar İçin Güvenilir Kişiler Uygulaması Google çok başarılı bir uygulamayı yayına almış durumda. Orjinal adı olan Trusted Contacts olan uygulamanın mağazadaki ... Devamını Oku »

Yeşilçam Efsanelerine Bir de Böyle Bakın!

Yeşilçam Efsanelerine Bir de Böyle Bakın!

Yeşilçam yıldızları günümüzde üniversite öğrencisi olsa nasıl görünürlerdi? Burak Ağdemir, İspanyol illüstratör Hyung86’nın ‘Disney University’ sersisinden etkilenerek Yeşilçam’ın efsanelerini günümüze uyarladı. KAFA Dergisi için öze illüstrasyonlar hazırlayan Burak Ağdemir harika bir çalışma yapmış. Resimleri gördükçe insan sımsıcak bir duyguya erişiyor. Sadri Alışık, Tarık Akan, Kemal Sunal, Şener Şen, Filiz Akın ve ... Devamını Oku »

Paypal 2017 Mart’ta Dönecek Yalanı

Paypal 2017 Mart’ta Dönecek Yalanı

Paypal ne zaman açılacak? Paypal 2017 yılında dönecek mi? Paypal Mart ayında açılacak mı? Sorular çok cevaplar ise az birde bu konuyu sulandıranlar var tabi… Paypal konuşulmaya devam ederken yalan ve gerçeği yansıtmayan haberler bilgi kirliliğine yol açmakta. Bazı sitelerin sırf tıklama ve hedef kelimede yükselmek için yaptığı trol haberleri ... Devamını Oku »

Sinema Sanatçısı Erdal Tosun Yaşamını Yitirdi

Sinema Sanatçısı Erdal Tosun Yaşamını Yitirdi

Sinema Sanatçısı Erdal Tosun sabah 06:30 sularında Sarıyer’de geçirdiği trafik kazası sebebiyle olay yerinde yaşamını kaybetti. Sinema Sanatçısı Erdal Tosun Yaşamını Yitirdi Acı olay Erdal Tosun, Sarıyer’de geçirdiği trafik kazası sonucu 53 yaşında hayatını kaybetti. Tosun’un geçirdiği kaza saat 06.30 sıralarında Sarıyer, Büyükdere Caddesi İl Jandarma Komutanlığı Kavşağı’nda meydana geldi. Araç ... Devamını Oku »

Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Sınır 150 Euro Olabilir

Yurtdışı Alışverişlerde Yeni Sınır 150 Euro Olabilir

Yurtdışından alışveriş yapmak istediğiniz belli bir ücret sınırı bulunmaktadır. 75 Euro’yu geçen siparişler gümrükte takılır. Yani olayın içine vergi girer. 75 Euro altında ise herhangi bir vergi ödemezsiniz. Bu 75 Euro olan vergisiz alışveriş sınırını 150 Euro’ya çıkarmak için Gümrük Bakanlığı şu sıralar bir çalışma yürütmekte. Kanun taslağı yayınlayan Gümrük ... Devamını Oku »

Milli Piyango Yılbaşı Biletleri Satışa Sunuldu

Milli Piyango Yılbaşı Biletleri Satışa Sunuldu

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi için Piyango Biletleri Bugün Satışa Sunuldu Yılbaşı biletleri ne zaman satılacak? Yılbaşı biletleri ne kadar? Yılbaşı özel çekilişi çeyrek bilet ne kadar? Yılbaşı milli piyango özel çekilişi büyük ikramiye ne kadar? 2016 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde bu yıl büyük ikramiye 60 milyon TL. Çekiliş kapsamında verilecek ... Devamını Oku »

Pal Station Yabancı Şarkıların Efsane Radyosu

Pal Station Yabancı Şarkıların Efsane Radyosu

PAL STATİON YABANCI MÜZİĞİN FAVORİ RADYOSU Pal Station Türkiye’de yabancı müzik formatına yeni bir renk kazandırmış bir radyo kanalıdır. Radyo sektörünün 1990’lı yıllarda ivme kazanması ile birlikte özel radyoları ardısıra açılmaya başlamış kurum ve kuruluşlarda bu pastadan dilimlerini almak için ataklarda bulunarak radyo istasyonlarını açmaya başlamıştır. Pal Radyo’da açılan bu ... Devamını Oku »

Genel Sağlık Sigorta Borçluları Yapılandırma İşlemi Devam Ediyor!

Genel Sağlık Sigorta Borçluları Yapılandırma İşlemi Devam Ediyor!

GSS Borç Yapılandırma işlemi devam ediyor. Yapılandırma ve gelir testi yaptırmak için süreç bitmedi. Dün 25 Kasım 2016 tarihi itibariyle devletin açmış olduğu af yapılandırma kampanyasının son günüydü. Ancak burada yanlış anlaşılan bir konu var. Genel Sağlık Sigortası yapılandırma süresi dün bitmedi hala devam ediyor. Genel Sağlık Sigorta Borçluları Yapılandırma ... Devamını Oku »

Amazon Türkçe Alışverişi Yayına Aldı

Amazon Türkçe Alışverişi Yayına Aldı

Amazon harika bir haberle Almanya’daki sitesinden bundan böyle Türkçe alışveriş imkanı sağlayacak. Türkçe desteği olmadığı için birçok kişi sipariş bile veremiyor verenlerde sorun yaşıyordu. Amazon şuan için Türkiye’de ofis açmayı düşünmediğinin de bir işareti bana göre bu ancak ileride ilgiye göre farklı aksiyonlar alabilir. Amazon.de Adresinde Türkçe Dil Desteği Yayında Dil ... Devamını Oku »

Scroll To Top