Buradasınız: Anasayfa / Yaşam

Kategori Arşivi: Yaşam

Kraft Pencereli Doypack

Kraft Pencereli Doypack

Kraft pencereli doypack’lar günümüzde en çok kullanılan ambalaj çeşitlerinden biridir. Bu ambalaj çeşidini kullanmanız taktirde hem ürünleri daha uzun süreli bir şekilde koruyabilir, hem de, ürünün hijyen durumunu koruma altına alabilirsiniz. Özellikle çerez çeşitlerinin paketlenmesinde en çok kullanılan yöntem olan Kraft pencereli doypack , oldukça şık görünmesiyle beraber, ürünleri en ... Devamını Oku »

Yıldızlara Bakıp Hayal Kurabileceğiniz En Güzel 9 Yer

Yıldızlara Bakıp Hayal Kurabileceğiniz En Güzel 9 Yer

Yaz geceleri gökyüzüne bakıp kayan bir yıldız görmek herkesi heyecanlandırır. Hemen bir dilek tutarız ve kimseye söylemeyiz. Sonra da hayaller kurmaya başlarız. Bir tane daha görmek için bekleriz. Acaba uzayda yaşam var mı diye düşünüyoruz. Yıldız Seyretmek İçin En Güzel 9 Yer Yurt dışına seyahat etmek isteyen, farklı bir tatil deneyimi yaşamak ... Devamını Oku »

Zeki İnsanlar Neden Çoğu Kez Yalnızdır

Zeki İnsanlar Neden Çoğu Kez Yalnızdır

Londra Ekonomi Okulu’ndan psikolog Satoshi Kanazava ve Singapur İşletme Üniversitesi’nden psikolog Norman Li’nin yaptığı araştırmaların üç sonucu var: Nüfusun yoğunlukta olduğu bölgelerdeki insanlar, daha az mutlu hissediyor. Bu insanlar, mutlu hissedebilmek için çevrelerindekilerle daha çok iletişim kurma ihtiyacı duyuyorlar. İletişimin yakınlığı arttıkça, mutluluk da artıyor. Yüksek zekaya sahip kişilerin durumu ... Devamını Oku »

Cinsel Sağlık Ürünlerini Online Mağazadan Almak Hakkında

Cinsel Sağlık Ürünlerini Online Mağazadan Almak Hakkında

Sağlığın en önemli konularından biri de cinselliktir. Tabu haline getirmemek, konuşmamak ve çözüme yönelik davranışlardan çekinmek bu konuda toplumumuzda görülen sıkıntılardan biridir. Online alışverişin yaygınlaşmasının avantajlarından biri de doğru ve güvenilir kaynaktan alındığında artık ihtiyacınız olan cinsel ürünlerede ulaşabilme imkanının kolaylaşmasıdır. Bunu sadece sağlık olarak değil farklı deneyimler yaşamak isteyen ... Devamını Oku »

Güçlü Bir Zihin İçin 3 Öneri

Güçlü Bir Zihin İçin 3 Öneri

  Hayatın bezdiriciliği insanları o kadar bunaltıyor ki çok genç yaşlardan itibaren birey de bir dezenformasyon süreci başlıyor. Burada nasıl ne şekilde bir şeylerin etkilenip kaldığını çok sonradan öğrenebiliyor insan. Önemsemediği ve duygusal olarak içinde bir yerlerde hapsettiği şeylerle çok sonradan karşılaşıyor. İşte bu karşılaşma adil olmuyor ve kişinin güçsüz ... Devamını Oku »

Mutlu Hissetmeyi Engelleyen 3 Şey

Mutlu Hissetmeyi Engelleyen 3 Şey

Bazı kötü davranışlar bize doğal olarak gelir ve hayatımızda alışkanlık haline gelir. Bazen bunları yaptığımızın farkına bile varmayız. Şimdi aşağıdaki 3 küçük değişikliği hayatınızda uygulayarak bu kendiliğinden oluşan kötü alışkanlıklarımızı nasıl terkedeceğimize bakalım. Olumsuz düşünmek hep olumsuz bakmayı sağlar Kendinizi her zaman mutlu ve kararlı olarak düşünerek beyninizin de bu ... Devamını Oku »

Tüm Gün Bilgisayar Başında Çalışanlar İçin En İyi Meyve: Goji Berry

Tüm Gün Bilgisayar Başında Çalışanlar İçin En İyi Meyve: Goji Berry

Bu meyvenin geçmişi çok eskilere dayanır. Geleneksel Çin tıbbında 2,000 yıldan fazla süredir kullanılır. Kurt üzümü diye de bilinen goji berrynin anavatanı Asya’dır. Parlak turuncu-kırmızı bir rengi vardır, tadı tatlı ekşidir. Çiğ, pişirerek veya kurutarak tüketebilirsiniz. Tadının güzel olmasının yanı sıra vitamin, mineral, lif ve antioksidan açısından da zengindir. Bir çok hastalıkla savaşmaya, kilo ... Devamını Oku »

Bodrum’un Yerlilerine Göre Kazıklanmadan Yiyip İçebileceğiniz 5 Mekan

Bodrum’un Yerlilerine Göre Kazıklanmadan Yiyip İçebileceğiniz 5 Mekan

Bodrum’un ana geçim kaynağı turizm olunca ister istemez yaz aylarında fiyatlar tavan yapıyor. Yıllardır lahmacundan dondurmasına bir çok fahiş fiyat haberini okuyup duruyoruz etrafta. Bu bayramda da durum farklı olmadı. Su fiyatlarından şezlong lastiklerine kadar herşeyin fiyatı olması gerektiğinin 3 katına çıkmış durumda yine. Özellikle son yıllarda Ramazan Ayının ve ... Devamını Oku »

Mutsuz Bir Yaşama Engel Olmak İçin İpuçları

Mutsuz Bir Yaşama Engel Olmak İçin İpuçları

Yaşadığımız coğrafya zor bir coğrafya. Etrafımızda olan bitene kayıtsız kalmak mümkün değil. Terör, kadın cinayetleri, tecavüzler, hırsızlıklar, evlerini geride bırakmak zorunda kalmış mülteciler… Hiçbir şeyi takmam ben yoluma bakarım diyen adam bile ne oluyor yahu nereye gidiyoruz demeye başladıysa eğer bir şeyler gerçekten kötü gidiyor demektir. Peki bu durumda neler ... Devamını Oku »

Bazen En Başa Dönmek Gerekir

Bazen En Başa Dönmek Gerekir

Hayatınızın hangi döneminde olursanız olun şartlar sizi sıfırdan başlamaya itebilir. Hemde her yönden sıfır bir şekilde. Halbuki ömrünüzün ciddi bir bölümünü yaşamışsınızdır, kurduğunuz hayaller olacak diye beklerken her taraftan gelen o duygusal yıpranma artık bir çöküntüye götürebilir. En sevdikleriniz, en yakınlarınız artık bu kavramlar içini boşaltmış durumda. Yaptığınız tüm fedakarlıkları ... Devamını Oku »

Scroll To Top