Buradasınız: Anasayfa / Yaşam

Kategori Arşivi: Yaşam

Zaman Varsa Kendiniz İçin Bir şeyler Yapın!

Zaman Varsa Kendiniz İçin Bir şeyler Yapın!

Her ne kadar da uzun süredir başladığınız ve yeni sezonu yayımlanmış bir dizinin bölümlerini izlemediğiniz için suçluluk duysanız bile size daha faydalı olacak farklı yöntemlerin olduğu araştırmalar sonucu elde edilmiştir. Daha önce izleyip de zevk aldığınız filmler veya dizileri tekrar izlemek, video oyunları oynamak sizlere hem zihin açısından hem de ... Devamını Oku »

Kolayca  Bulabileceğiniz Köpek Malzemeleri İle Köpeklerinizi Eksik Bırakmayın!

Kolayca Bulabileceğiniz Köpek Malzemeleri İle Köpeklerinizi Eksik Bırakmayın!

Köpek malzemeleri sayesinde köpeklerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bu ölçüde birçok ürünü bulabileceğiniz ve alışverişinizi hiç yorulmadan ekonomik fiyatlarla yapabileceğiniz online bir site yardımcınız olacaktır. Köpekleriniz için tercih edeceğiniz mamalar, kemikler, yataklar, taraklar, kulübeler, su fırçaları, taşıma çantası, şampuanlar. Bunların yanı sıra temizlik malzemeleri, eğitimleri ile ilgili ekipmanlar, arabalar ve beraberinde araçta ... Devamını Oku »

Güçlü Bir Zihin İçin 3 Öneri

Güçlü Bir Zihin İçin 3 Öneri

  Hayatın bezdiriciliği insanları o kadar bunaltıyor ki çok genç yaşlardan itibaren birey de bir dezenformasyon süreci başlıyor. Burada nasıl ne şekilde bir şeylerin etkilenip kaldığını çok sonradan öğrenebiliyor insan. Önemsemediği ve duygusal olarak içinde bir yerlerde hapsettiği şeylerle çok sonradan karşılaşıyor. İşte bu karşılaşma adil olmuyor ve kişinin güçsüz ... Devamını Oku »

Erkeklerin En Gösterişli Aksesuarı Taşlı Erkek Yüzük Modelleri

Erkeklerin En Gösterişli Aksesuarı Taşlı Erkek Yüzük Modelleri

Erkeklerin en önemli aksesuarı alyansı yada saatidir. Her erkek yüzük takmayı sevmeyebilir fakat son birkaç senedir her erkekte gördüğümüz Osmanlı detaylı veya doğal taşlı erkek yüzük modelleri oldukça popüler. Taşlı erkek yüzük modası genel olarak izlenme oranı yüksel olan dizi oyuncuların taktığı taşlı erkek yüzük modeline göre her sene değişim ... Devamını Oku »

En Kaliteli Halı Markaları İle Evinizi Yenileyin

En Kaliteli Halı Markaları İle Evinizi Yenileyin

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en büyük online halı alışveriş sitesi olma özelliğini koruyan Halistores.com birbirinden farklı halı markaları ile sizleri bir araya getiriyor. Aklınıza gelebilecek bütün halı markaları ve modellerinin bir arada sunulduğu Halı Stores sayesinde siz de hayallerini kurduğunuz o sıcacık eve sahip olabilirsiniz. Söz konusu yaşanılabilir bir ... Devamını Oku »

Alışveriş Şeklinizi Gözden Geçirmenin Vakti

Alışveriş Şeklinizi Gözden Geçirmenin Vakti

Genel olarak, kıyafet alırken aynı modelden yalnızca bir tane alınır. Ancak çorap için aynı şey söz konusu değildir. Klasik giyinen erkekler için siyah, gri ve kahve tonları vazgeçilmezdir. Pek çok pantolon altı için bu renklere ihtiyaç duyulur. Ya da bir iş kadını için ten rengi ve siyah külotlu çorap çekmecesinde ... Devamını Oku »

Zeki Olmak Her Zaman İşe Yaramaz

Zeki Olmak Her Zaman İşe Yaramaz

Quora’da açılan “Zeki olmak ne zaman bir lanet haline geldi?” adlı başlıkta, 100’den fazla verilen cevapta, kişiler zekalarından ötürü yaşadıkları zorluklardan bahsetmiş. Tüm bu yorumlardan yola çıkarak, aşağıdaki 6 ortak noktaya varılıyor. Duyguların yerini düşünceler alıyor Quora kullanıcısı Marcus Geduld, hislerinin ne olduğunun genelde farkında olduğunu ve bunları insanlara net ... Devamını Oku »

Doğru İlişkinin Püf Noktaları

Doğru İlişkinin Püf Noktaları

Bekarken ilişkiler güzel görünür göze, ilişki içindeyken de durup düşünürsünüz acaba bekarken daha mı mutluydum diye. Böyle durumlar her zaman olacaktır, ancak güçlü bir ilişkiniz varsa, bu tarz kriz anlarını eninde sonunda atlatırsınız. Peki ilişkinizin güçlü olduğuna dair işaretler neler? Yanınızda olmasa bile aklınızdadır 2007’de 300 evli çift üzerinde yapılan ... Devamını Oku »

Ottoman Body Maskesi Ne İşe Yarar

Ottoman Body Maskesi Ne İşe Yarar

Eskiden cilt bakımı ile ilgilenmeyen toplumumuz son zamanlarda daha bir ilgili hale gelerek ciltlerinde en ufak bir problem olsa dahi mutlaka gerekli önlemleri almaya çalışmaktadırlar. Ve artık ciltte bir problem oluşmasını beklemeyip mümkün oldukça düzenli bir şekilde cilt bakımlarını yapanlar da bulunmaktadır. Bu yüzden de piyasada gün geçtikçe çeşitli cilt ... Devamını Oku »

Telefon Islandığında Ne Yapmalı?

Telefon Islandığında Ne Yapmalı?

Telefonunuz suya maruz kaldı bir şekilde ve eyvah her şey bitti! diye karalara bağlamayın. Haberimizdeki önerilerle telefonunuzu kurtarmanız mümkün olabilir. Telefonunuz herhangi bir sebepten suya maruz kalabilir ve bu durum sıkıntı yaratabilir. Bu durumlarda bazı pratik adımlar var. Telefonunuz suya temas ettiğinde bu adımlara göre müdahale etmek telefonunuzu kurtarmanıza yardımcı ... Devamını Oku »

Scroll To Top