Buradasınız: Anasayfa / Yaşam

Kategori Arşivi: Yaşam

Villada Tatil Hakkında

Villada Tatil Hakkında

İster balayı tatiliniz olsun isterseniz sevdiklerinizle beraber çıkacağınız bir tatil olsun, detayların önemli olduğu ve tamamen huzurlu bir şekilde keyifli zaman geçirebileceğiniz bir tatil planı oluşturmak son derece önemlidir. Ülkemizin özellikle Akdeniz bölgesi tam bir tatil cennetidir. Turizm merkezi olarak da dünyanın sayılı yerlerinden biridir. Şüphesiz tatilin en canlıcı noktası ... Devamını Oku »

En Güzel Perde Tasarımları

En Güzel Perde Tasarımları

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri şüphesiz perde seçimidir. Odaların işlevine göre uygun, döşediğiniz eşyalarında kimliğine uygun bir perde seçimi yapılmalıdır. Perde seçimi konusu artık çokta kolay bir seçim değil. O kadar çok çeşit ve yeni ürün var ki iyi bir araştırma yapmadan tercih edenler sonrasında yeni modelleri gördüğünde hayal ... Devamını Oku »

Çikolata Slim Nerede Satılıyor? Kullanım Tarifi Nedir?

Çikolata Slim Nerede Satılıyor? Kullanım Tarifi Nedir?

Sağlıklı yaşamın bir parçası şüphesiz ideal kilonuzda olmanızdan geçiyor. Ancak günümüz şartlarında gerçekten sağlıklı bir şekilde yaşamak hiçte kolay değil. Artık hazır ürünlerin çokça tercih edildiği ve meşrubatların su gibi aktığı bir dünyadayız. İstenmeyen kilolardan kurtulmak için birçok yöntem var. Tabi ki sağlıklı beslenme ve spor bunların ana hatlarını oluşturuyor. ... Devamını Oku »

Tüp Bebek Tedavisinde Beslenmenin Önemi

Tüp Bebek Tedavisinde Beslenmenin Önemi

Tüp bebek tedavisi sırasında kişilerin başarılı sonuca ulaşılması sadece başarılı tıbbi müdahale ile yeterli değildir. Bunun yanı sıra yapılması gereken pek çok farklı işlem ve anne adayına yüklenen görevler vardır. Hamileliğin başladığı süreye kadar (Ve sonrasında sağlıklı bir doğum için bebek doğana kadar) özelikle beslenme noktasında dikkatli olunmalı ve doktor ... Devamını Oku »

Survivor 2017 Bir Acun Ilıcalı Hikayesi

Survivor 2017 Bir Acun Ilıcalı Hikayesi

Survivor 2017 başladı. Survivor başlayınca malum Türkiye her şey yolundaymış gibi her şeyi bir kenara bırakıp sadece Survivor takip ediyor. Saatlerce ekranda olan bir tv programının halkın üzerindeki etkisi çok yüksek derecede. Bunu artık eleştirmenin ya da şöyle böyle yaftalandırmanın bir anlamı yok. Önümüzdeki gerçek bu. Şüphesiz Acun Ilıcalı her ... Devamını Oku »

Vücut Diliniz Ne Anlatıyor?

Vücut Diliniz Ne Anlatıyor?

Vücut diliniz karşınızdakine hem sizi hemde onun sizde bıraktığı algıyı anlatır. Düşünceler her zaman konuşarak belli edilmez. Bazen birkaç hareketle çok şey anlatabilirsiniz. Vücut Diliniz Ne Anlatıyor? Vücut dilinizi iyi ve doğru kullanmak size avantaj sağlayabildiği gibi yanlış kullanmak ya da hiç fikir sahibi olmamak bazen istemeden de olsa karşı ... Devamını Oku »

Güvenilir Kişiler Uygulamasıyla Sevdiklerinize Her An Ulaşın

Güvenilir Kişiler Uygulamasıyla Sevdiklerinize Her An Ulaşın

Güvenilir Kişiler uygulamasıyla sevdiklerinizin konumlarına istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Özellikle acil durumlarda çok faydalı olan Güvenilir Kişiler uygulaması İnternet bağlantısı olmasa ve pil yeterliliği olmasa bile konumu güvendiğiniz kişiye gönderiyor. Acil Durumlar İçin Güvenilir Kişiler Uygulaması Google çok başarılı bir uygulamayı yayına almış durumda. Orjinal adı olan Trusted Contacts olan uygulamanın mağazadaki ... Devamını Oku »

Yeşilçam Efsanelerine Bir de Böyle Bakın!

Yeşilçam Efsanelerine Bir de Böyle Bakın!

Yeşilçam yıldızları günümüzde üniversite öğrencisi olsa nasıl görünürlerdi? Burak Ağdemir, İspanyol illüstratör Hyung86’nın ‘Disney University’ sersisinden etkilenerek Yeşilçam’ın efsanelerini günümüze uyarladı. KAFA Dergisi için öze illüstrasyonlar hazırlayan Burak Ağdemir harika bir çalışma yapmış. Resimleri gördükçe insan sımsıcak bir duyguya erişiyor. Sadri Alışık, Tarık Akan, Kemal Sunal, Şener Şen, Filiz Akın ve ... Devamını Oku »

Paypal 2017 Mart’ta Dönecek Yalanı

Paypal 2017 Mart’ta Dönecek Yalanı

Paypal ne zaman açılacak? Paypal 2017 yılında dönecek mi? Paypal Mart ayında açılacak mı? Sorular çok cevaplar ise az birde bu konuyu sulandıranlar var tabi… Paypal konuşulmaya devam ederken yalan ve gerçeği yansıtmayan haberler bilgi kirliliğine yol açmakta. Bazı sitelerin sırf tıklama ve hedef kelimede yükselmek için yaptığı trol haberleri ... Devamını Oku »

Sinema Sanatçısı Erdal Tosun Yaşamını Yitirdi

Sinema Sanatçısı Erdal Tosun Yaşamını Yitirdi

Sinema Sanatçısı Erdal Tosun sabah 06:30 sularında Sarıyer’de geçirdiği trafik kazası sebebiyle olay yerinde yaşamını kaybetti. Sinema Sanatçısı Erdal Tosun Yaşamını Yitirdi Acı olay Erdal Tosun, Sarıyer’de geçirdiği trafik kazası sonucu 53 yaşında hayatını kaybetti. Tosun’un geçirdiği kaza saat 06.30 sıralarında Sarıyer, Büyükdere Caddesi İl Jandarma Komutanlığı Kavşağı’nda meydana geldi. Araç ... Devamını Oku »

Scroll To Top