Buradasınız: Anasayfa / Yabancı Diziler

Kategori Arşivi: Yabancı Diziler

Modern Taht Oyunları: House of Cards

Modern Taht Oyunları: House of Cards

Bu diziyi bu zamana kadar nasıl izlememişim… İlk bölümü izledikten sonra verdiğim ilk tepki buydu. Aslında hiç duymadığım bir dizi değildi ama hiç ilgi alanıma girmemişti. Geçtiğimiz hafta bir çırpıda tüm sezonları bitirdim. Dizinin konusu vs. şu bu diye çok ayrıntıya girmeyeceğim diziyle ilgili kendiniz keşfedin istiyorum. Ancak biraz değinirsek ... Devamını Oku »

Legion Dizisi İlk Bakış

Legion Dizisi İlk Bakış

Marvel dizisi olan Legion X- Men dünyasının geçmişine doğru bizi götürüyor. Odağında Mutanlar var ancak X-Men’den aşina olduğumuz isimler ya da direk olarak bir X-Men bağlılığı yok. Yapımcılarda zaten bu konuda X-Men odaklı bir dizi yapmayacaklarını açıklamışlardı. Legion dizisinin baş karakteri David Haller oldukça ilgi çekici. David Haller kişilik bölünmesi, birden fazla ... Devamını Oku »

Taken Dizisi İlk Bakış

Taken Dizisi İlk Bakış

Taken dizisinin ilk bölümünü az önce bitirdim sıcağı sıcağına bir ilk bakış yazısı yazmak istedim. Taken film serisinde tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Bryan Mills’in gençliğini konu alan Taken dizisi pilot bölümüyle sınıfı geçti. Bryan Mills evlenmeden önceki hayatındaki olayları konu alan dizi film tadında bir pilot bölümüyle harika bir iş çıkarmış. ... Devamını Oku »

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte

The Vampire Diaries serisinin finali 10 Mart’ta yayınlanacak. The Vampire Diaries final bölümü fragmanı yayınlandı. Damon adeta rüyadan yeni uyanmış gibi karşısında Elena’yı gördüğü an ve ikilinin tepkisi gerçekten görülmeye değer. Tam 8 Sezon!  The Vampire Diaries 8 sezonluk uzun bir yolcuğun sonuna geldi. 10 Mart 2017 tarihinde seri finali yayınlanacak ... Devamını Oku »

Scream Queens İçin Son: Lea Michele İçin Yeni Bir Başlangıç!

Scream Queens İçin Son: Lea Michele İçin Yeni Bir Başlangıç!

Scream Queens belirsizliği sürerken dizinin oyuncularından Lea Michele için yeni dedikodular gelmeye başladı. Herhangi bir yalanlama gelmemesi ve Scream Queens ile ilgili yayıncı kanalın yeni sezon onayı ile ilgili herhangi bir ışık vermemesi sebebiyle sanırım Scream Queens iptal edildi. Lea Michele Yeni Komedi Dizisinin Başrolünü Kaptı! ABC kanalında yayınlanacak yeni ... Devamını Oku »

The Vampire Diaries İçin Düğün Zamanı (Spoiler)

The Vampire Diaries İçin Düğün Zamanı (Spoiler)

The Vampire Diaries 8. Sezonun sonuna gelirken gelişmeler de gelmeye devam ediyor. The Vampire Diaries 8. Sezon ayrıca bir veda anlamı taşıdığı için kalan son bölümlerde tüm duygular doruğa çıkıyor diyebiliriz. Yazının devamında çok büyük olmasa da spoiler var eğer bu sizi rahatsız edecekse diğer The Vampire Diaries yazılarına doğru sizi alalım. ... Devamını Oku »

The Vampire Diaries Finalinden Elena’lı İlk Teaser

The Vampire Diaries Finalinden Elena’lı İlk Teaser

The Vampire Diaries 10 Mart’ta final yapacak dizinin son 4 bölümü kaldı. The Vampire Diaries 8. Sezon 12. bölümde Kai sürpriz bir şekilde karşımıza çıktı. Bildiğiniz gibi Kai, Elena’nın uyumasına neden olan kişi. Kai’nin büyüyü kaldırması gerektiği için ve bunu yapabilecek tek kişi olduğu için yeniden karşımıza çıktığını düşünüyorum. The Vampire Diaries ... Devamını Oku »

The Vampire Diaries Finalinde Elena Dönüyor

The Vampire Diaries Finalinde Elena Dönüyor

The Vampire Diaries 10 Mart 2017 tarihinde final yapacak. The Vampire Diaries 8. Sezon 11. bölüm geçtiğimiz gün yayınlandı ve şok gelişmeler yaşandı. Yazının ilerleyen kısımlarında spoiler ve geleceğe yönelik ipuçları içermektedir. The Vampire Diaries kabul edelim ki düşüşteydi ta ki son dönemde birkaç bölüme kadar biraz toparladılar ve bu gerçekten İMDB’den ... Devamını Oku »

Vikings’te Jonathan Rhys Meyers Kendini Gösterdi

Vikings’te Jonathan Rhys Meyers Kendini Gösterdi

Vikings 4. Sezonun finaliyle karşımızda. Vikings için 4. sezon çok özel bir sezon oldu. Şüphesiz bu bir son değil gelecekte göreceğiz fırtınalı bir 5. Sezon için ara diyebiliriz. Çünkü 5. Sezon’da 2017 yılında başlayacak. 18 Mart 2016 tarihinde yeni sezon onayını ve ileriki dönemde diziye katılacak sürpriz bir ismi yine ... Devamını Oku »

Teen Wolf Ara Sezon Finali ve Dizinin Geleceği

Teen Wolf Ara Sezon Finali ve Dizinin Geleceği

Teen Wolf 6. Sezon 10. bölümle sezon arasına girdi. Teen Wolf devam edecek mi? Teen Wolf ile ilgili gelişmelerden bahsedeceğiz. Teen Wolf 6. Sezon ile ilgili genel bir değerlendirmeden çok ara final bölümünden yola çıkarak birkaç yorumda da bulunacağım. Öncelikle Teen Wolf izleyicisiyseniz bu haberin devamını okumadan aşağıdaki iki haberi ... Devamını Oku »

Scroll To Top