Buradasınız: Anasayfa / Yabancı Diziler

Kategori Arşivi: Yabancı Diziler

Frontier Dizisi İlk Bakış ve Değerlendirme

Frontier Dizisi İlk Bakış ve Değerlendirme

Frontier bir Netflix dizisi. Başrolünde Game of Thrones dizisinden Khal Drogo rolüyle tanıdığımız Jason Momoa yer alıyor. 6 bölümlük ilk sezon Netflix’de yayınlandı ve geçtiğimiz günlerde bitirdim. Açıkcası ilk başta çok ilgimi çeken bir yapıt olarak gözüme çarpmasa da Jason Momoa’nın performansını merak ediyordum. Frontier başladığınızda tamamlama ihtiyacı hissettiğiniz nadir dizilerden. Frontier ... Devamını Oku »

Öneri: Outcast Dizisi İnceleme İlk Sezon (Spoilersız)

Öneri: Outcast Dizisi İnceleme İlk Sezon (Spoilersız)

Bu kategoride dizi haberlerinin yanı sıra yabancı dizi incelemeleri de yapacağım. Bu inceleme bir ön bakış konu değerlendirme şeklinde olacak. Spoiler vermemeye özen göstereceğim. İlk olarak Outcast dizisini seçtim. İlk sezonu bir süre önce biten dizisin gerilim, korku alanında başarılı bir iş çıkardığını söylemek istiyorum. Outcast Dizisinin Konusu Kyle Barnes ... Devamını Oku »

Keşke Final Yapmasaydı Dediğimiz 3 Yabancı Dizi

Keşke Final Yapmasaydı Dediğimiz 3 Yabancı Dizi

Yabancı dizileri izlemek büyük bir keyif. Bazıları var ki, tekrar tekrar izledik bittiğinde çok üzüldük. Bizde bazen keyifle, bazen gerilerek izlediğimiz final yapmış 3 yabancı diziden bahsedeceğiz. Spoiler vermeden dizilerden bahsedeceğiz. Nitekim eğer izlemediyseniz başlamak için size güzel bir öneri sunmuş olabiliriz. Keşke Final Yapmasaydı Dediğimiz 3 Yabancı Dizi Breaking ... Devamını Oku »

Bir Nefeste Bitirilen Son Dönemin Popüler Yabancı Dizileri

Bir Nefeste Bitirilen Son Dönemin Popüler Yabancı Dizileri

Son dönemde konuşulan ya da keşfedilmesi gereken kaliteli dizilerle ilgili bir yazı dizisi hazırlayacağız. Birden fazla serisi olacak bu yazı dizisinin ilk bölümü yayında. Bu bölümde üç diziden bahsettik ve izlemeyenler için iyi birer alternatif olabilirler. The Night Of – 2016 – 8 Bölüm Amerikalılar bu işi yapıyor. Hangi işi ... Devamını Oku »

Narcos Devam Etse Bile Ben Yokum!

Narcos Devam Etse Bile Ben Yokum!

Narcos konuşulmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin devam edeceğini duyurmuştuk.  Yapımcı tarafından bizzat açıklanan bu durumla ilgili dizinin yıldızlarından Pablo Escobar’ı canlandıran Wagner Moura’dan yanıt geldi. Pablo Escobar için Narcos Artık Bitti Yapımcının aksine Narcos’un yıldızı fikirlerini daha net ifade ederek konuştu ve 3. sezona dair önemli ipuçları verdi diyebiliriz. Narcos ile ... Devamını Oku »

Supernatural 13. Sezon Onayını Aldı

Supernatural 13. Sezon Onayını Aldı

2005 yılından beri yayın hayatına devam eden Supernatural dizisi tam 12 sezondur yayınlamakta. Dizinin başrollerinden Jensen Ackles harika haberi twitter’dan verdi. Supernatural efsanesi 13. sezonda da devam edecek! Kendi adıma harika bir haber. Yıllardır takip ettiğim ve benim için çok özel bir yere sahip olan Supernatural dizisi gerçekten alanında belki ... Devamını Oku »

2017 Yılında Final Yapacak Yabancı Diziler

2017 Yılında Final Yapacak Yabancı Diziler

Ülkemizde de geniş kitlelerce takip edilen bazı yabancı diziler için veda vakti yaklaşıyor. 2017 yılında final yapacak yabancı diziler hangileri? Bazıları var ki kaç sezondur takip ediyoruz ve veda etmek pekte içimize sinmiyor. Bazıları içinse hikayenin artık sonu gelmiş durumda. Hem final yapacak yabancı diziler hakkında yazacağız hem de final sezonlarıyla ilgili ... Devamını Oku »

Game Of Thrones 7. Sezon Sızıntıları Başladı (Dikkat Ağır Spoiler İçerir)

Game Of Thrones 7. Sezon Sızıntıları Başladı (Dikkat Ağır Spoiler İçerir)

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones’un laneti devam ediyor. Yazının devamında ağır spoiler olacak bilgiler var. Bu sebeple isterseniz bu haberi es geçebilirsiniz. Geçtiğimiz gün bir kullanıcı Reddit’te Game of Thrones’un 7. sezonu ile ilgili birçok paylaştı. Bunun yanı sıra gerek YouTube gerek diğer mecralarda da resimler paylaşılıyor. ... Devamını Oku »

Modern Taht Oyunları: House of Cards

Modern Taht Oyunları: House of Cards

Bu diziyi bu zamana kadar nasıl izlememişim… İlk bölümü izledikten sonra verdiğim ilk tepki buydu. Aslında hiç duymadığım bir dizi değildi ama hiç ilgi alanıma girmemişti. Geçtiğimiz hafta bir çırpıda tüm sezonları bitirdim. Dizinin konusu vs. şu bu diye çok ayrıntıya girmeyeceğim diziyle ilgili kendiniz keşfedin istiyorum. Ancak biraz değinirsek ... Devamını Oku »

Legion Dizisi İlk Bakış

Legion Dizisi İlk Bakış

Marvel dizisi olan Legion X- Men dünyasının geçmişine doğru bizi götürüyor. Odağında Mutanlar var ancak X-Men’den aşina olduğumuz isimler ya da direk olarak bir X-Men bağlılığı yok. Yapımcılarda zaten bu konuda X-Men odaklı bir dizi yapmayacaklarını açıklamışlardı. Legion dizisinin baş karakteri David Haller oldukça ilgi çekici. David Haller kişilik bölünmesi, birden fazla ... Devamını Oku »

Scroll To Top