Buradasınız: Anasayfa / Yabancı Diziler

Kategori Arşivi: Yabancı Diziler

Supernatural 13. Sezon Onayını Aldı

Supernatural 13. Sezon Onayını Aldı

2005 yılından beri yayın hayatına devam eden Supernatural dizisi tam 12 sezondur yayınlamakta. Dizinin başrollerinden Jensen Ackles harika haberi twitter’dan verdi. Supernatural efsanesi 13. sezonda da devam edecek! Kendi adıma harika bir haber. Yıllardır takip ettiğim ve benim için çok özel bir yere sahip olan Supernatural dizisi gerçekten alanında belki ... Devamını Oku »

2017 Yılında Final Yapacak Yabancı Diziler

2017 Yılında Final Yapacak Yabancı Diziler

Ülkemizde de geniş kitlelerce takip edilen bazı yabancı diziler için veda vakti yaklaşıyor. 2017 yılında final yapacak yabancı diziler hangileri? Bazıları var ki kaç sezondur takip ediyoruz ve veda etmek pekte içimize sinmiyor. Bazıları içinse hikayenin artık sonu gelmiş durumda. Hem final yapacak yabancı diziler hakkında yazacağız hem de final sezonlarıyla ilgili ... Devamını Oku »

Game Of Thrones 7. Sezon Sızıntıları Başladı (Dikkat Ağır Spoiler İçerir)

Game Of Thrones 7. Sezon Sızıntıları Başladı (Dikkat Ağır Spoiler İçerir)

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones’un laneti devam ediyor. Yazının devamında ağır spoiler olacak bilgiler var. Bu sebeple isterseniz bu haberi es geçebilirsiniz. Geçtiğimiz gün bir kullanıcı Reddit’te Game of Thrones’un 7. sezonu ile ilgili birçok paylaştı. Bunun yanı sıra gerek YouTube gerek diğer mecralarda da resimler paylaşılıyor. ... Devamını Oku »

Modern Taht Oyunları: House of Cards

Modern Taht Oyunları: House of Cards

Bu diziyi bu zamana kadar nasıl izlememişim… İlk bölümü izledikten sonra verdiğim ilk tepki buydu. Aslında hiç duymadığım bir dizi değildi ama hiç ilgi alanıma girmemişti. Geçtiğimiz hafta bir çırpıda tüm sezonları bitirdim. Dizinin konusu vs. şu bu diye çok ayrıntıya girmeyeceğim diziyle ilgili kendiniz keşfedin istiyorum. Ancak biraz değinirsek ... Devamını Oku »

Legion Dizisi İlk Bakış

Legion Dizisi İlk Bakış

Marvel dizisi olan Legion X- Men dünyasının geçmişine doğru bizi götürüyor. Odağında Mutanlar var ancak X-Men’den aşina olduğumuz isimler ya da direk olarak bir X-Men bağlılığı yok. Yapımcılarda zaten bu konuda X-Men odaklı bir dizi yapmayacaklarını açıklamışlardı. Legion dizisinin baş karakteri David Haller oldukça ilgi çekici. David Haller kişilik bölünmesi, birden fazla ... Devamını Oku »

Taken Dizisi İlk Bakış

Taken Dizisi İlk Bakış

Taken dizisinin ilk bölümünü az önce bitirdim sıcağı sıcağına bir ilk bakış yazısı yazmak istedim. Taken film serisinde tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Bryan Mills’in gençliğini konu alan Taken dizisi pilot bölümüyle sınıfı geçti. Bryan Mills evlenmeden önceki hayatındaki olayları konu alan dizi film tadında bir pilot bölümüyle harika bir iş çıkarmış. ... Devamını Oku »

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte

The Vampire Diaries serisinin finali 10 Mart’ta yayınlanacak. The Vampire Diaries final bölümü fragmanı yayınlandı. Damon adeta rüyadan yeni uyanmış gibi karşısında Elena’yı gördüğü an ve ikilinin tepkisi gerçekten görülmeye değer. Tam 8 Sezon!  The Vampire Diaries 8 sezonluk uzun bir yolcuğun sonuna geldi. 10 Mart 2017 tarihinde seri finali yayınlanacak ... Devamını Oku »

Scream Queens İçin Son: Lea Michele İçin Yeni Bir Başlangıç!

Scream Queens İçin Son: Lea Michele İçin Yeni Bir Başlangıç!

Scream Queens belirsizliği sürerken dizinin oyuncularından Lea Michele için yeni dedikodular gelmeye başladı. Herhangi bir yalanlama gelmemesi ve Scream Queens ile ilgili yayıncı kanalın yeni sezon onayı ile ilgili herhangi bir ışık vermemesi sebebiyle sanırım Scream Queens iptal edildi. Lea Michele Yeni Komedi Dizisinin Başrolünü Kaptı! ABC kanalında yayınlanacak yeni ... Devamını Oku »

The Vampire Diaries İçin Düğün Zamanı (Spoiler)

The Vampire Diaries İçin Düğün Zamanı (Spoiler)

The Vampire Diaries 8. Sezonun sonuna gelirken gelişmeler de gelmeye devam ediyor. The Vampire Diaries 8. Sezon ayrıca bir veda anlamı taşıdığı için kalan son bölümlerde tüm duygular doruğa çıkıyor diyebiliriz. Yazının devamında çok büyük olmasa da spoiler var eğer bu sizi rahatsız edecekse diğer The Vampire Diaries yazılarına doğru sizi alalım. ... Devamını Oku »

The Vampire Diaries Finalinden Elena’lı İlk Teaser

The Vampire Diaries Finalinden Elena’lı İlk Teaser

The Vampire Diaries 10 Mart’ta final yapacak dizinin son 4 bölümü kaldı. The Vampire Diaries 8. Sezon 12. bölümde Kai sürpriz bir şekilde karşımıza çıktı. Bildiğiniz gibi Kai, Elena’nın uyumasına neden olan kişi. Kai’nin büyüyü kaldırması gerektiği için ve bunu yapabilecek tek kişi olduğu için yeniden karşımıza çıktığını düşünüyorum. The Vampire Diaries ... Devamını Oku »

Scroll To Top