Ekran Alıntısıa

Ceza hukuk kapsamında hizmet veren ABC hukuk büromuz, sizin için ağır ceza davaları, asliye ceza davaları, sulh ceza davaları ve kolluk ile savcılık ifadelerinde bulunma gibi önemli hizmetler sunmaktadır. Ceza hukuku genel bir kavramdır. Kişilerin daha iyi bir uzmanlık alanına sahip olmaları kapsamında ise mutlaka incelenmesi gereken noktalar vardır. Bu alanda en iyi ceza hukuku avukatlarımızı sizlere yönlendirmekteyiz. Bunun bizim için önemi oldukça büyüktür. İnsana saygı geneli ile çalışan büromuz kapsamında en iyi avukatlarımız ile çalışmaktayız. Alanında uzman olan isimler ile çalışmaktayız.

Bunun nedeni ise insanların zamanlarını boşa harcamadan rahat bir hizmet almalarını sağlamak olacaktır. Ceza hukuku alanında sizlere oldukça geniş alanlarda hizmet sağlıyoruz. Ceza soruşturmalarının devam etmesi veya başlaması genelinde şikâyet ile suç duyurusu gibi önemli işlemleri sağlamaktayız. Bunun yanında ceza soruşturması ile kolluk işlemelerinin sağlanması kapsamında şikâyetçi olmak ve şüphelilerin temsili olarak hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra eğer şikâyetçi veya müdahil olduğunuz bir vekillik işleminiz bulunuyorsa yine bu alanda da geniş ölçüde hizmetlerimiz olmaktadır. Bu davaların takibini de yine bizler sağlamak için görevlendirilmekteyiz. Şüpheli veya sanık olarak müdahi olarak hizmet almak adına ceza davalarında sizleri savunmak veya bu anlamda hukuki bir yardım almanız için yardımcı olmaktayız. Bu konularda ise genel bir danışmanlık hizmeti iletmekteyiz.

Hukuki alanda en önemli detay ceza hukuku kapsamına aittir. Haklılığınızı kanıtlamak adına hizmet vermekteyiz. Askeri mahkemelerde, disiplin mahkemelerinde işlemleriniz bulunduğu zaman bu durumda sizler için sanık müdahilliği yapmaktayız. Aynı zamanda anayasa mahkemesi veya Avrupa insan hakları mahkemeleri gbii alanlarda başvuru yapmak istediğiniz herhangi bir dava varsa bu alanda da önemli hizmetlerimiz bulunacaktır. Şikâyet ve suç gibi unsurların geniş ölçüde bulunması nedeniyle sunulan tüm hizmetlerin tam ve kapsamlı olarak iletilmesi gereklidir. ABC hukuk bürosu kapsamında sizlere yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı olan tüm davalarda aktif hizmetlerimiz geniş ölçülerde bulunacaktır. Bu nedenle sizler için dava boyunca yanınızda olmak ve çözüm odaklı çalışmalar yapmak için çaba harcamaktayız.