Buradasınız: Anasayfa / Sosyal Medya

Kategori Arşivi: Sosyal Medya

Güvenilir Kişiler Uygulamasıyla Sevdiklerinize Her An Ulaşın

Güvenilir Kişiler Uygulamasıyla Sevdiklerinize Her An Ulaşın

Güvenilir Kişiler uygulamasıyla sevdiklerinizin konumlarına istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Özellikle acil durumlarda çok faydalı olan Güvenilir Kişiler uygulaması İnternet bağlantısı olmasa ve pil yeterliliği olmasa bile konumu güvendiğiniz kişiye gönderiyor. Acil Durumlar İçin Güvenilir Kişiler Uygulaması Google çok başarılı bir uygulamayı yayına almış durumda. Orjinal adı olan Trusted Contacts olan uygulamanın mağazadaki ... Devamını Oku »

Facebook’ta Silinen Mesajları ve Silinmiş Paylaşımları Geri Getirmek

Facebook’ta Silinen Mesajları ve Silinmiş Paylaşımları Geri Getirmek

Facebook’ta geçmişteki mesajlarınızın tamamına ulaşabilirsiniz. Silinmiş olsa bile! Sizin gönderdiğiniz ya da aldığınız tüm mesajlara ulaşabilmeniz mümkün. Yine silinmiş eski paylaşımlarınıza da ulaşmak mümkün. Facebook geçmişi arşivliyor, ve bunu kullanıcılarının indirmesine izin veriyor. Ayrıca hareket dökümünde indirme yapmadan da ilerleyebilirsiniz. Ancak mesajlar vs. geçmişe gitmek için veriyi indirmek gerekiyor. Hesap ... Devamını Oku »

Kelimelerin Gücü Aşkı Perçinler

Kelimelerin Gücü Aşkı Perçinler

İnsan yaşamının hangi evresinde olursa olsun hissettiği en güçlü duygulardan biri aşktır. Bazen adını koymak için çok bekler, bazense adını koyduğunda karşı tarafından hisleriyle beraber bambaşka bir şeye dönüşür. Her duygunun farklı bir hikayesi ve başlangıcı vardır. Bu duyguların içinde şüphesiz aşkı kelimelerle resmetmeye çalıştığınızda ortaya çok güçlü dizeler ortaya çıkacaktır. ... Devamını Oku »

Sosyal Medya Takipçilerinizi Arttırın!

Sosyal Medya Takipçilerinizi Arttırın!

Sosyal medya hayatımızın bir parçası artık. Oradaki itibarımız ya da görünümümüz neredeyse günlük hayattan çok daha önemli bir hale geldi. İnsanlar birbirleriyle bir şeyleri kanıtlama yarışlarına girdiler. Markalar ve kurumsallar bile buna dahil diyebiliriz. Elbette bunu kötülemenin bir anlamı yok internet çağı her şeyi sarmış durumda. Sosyal medya hesaplarını önemseyen ... Devamını Oku »

Ata Benli ve İrem Figen’in Şarkısı “Bize Hadi Eyvallah” Rekora Koşuyor

Ata Benli ve İrem Figen’in Şarkısı “Bize Hadi Eyvallah” Rekora Koşuyor

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve ortaya çıkardıkları başarılı işlerle kitlelerin beğenisini kazanan Ata Benli ve İrem Figen ikilisinin “Bize Hadi Eyvallah” şarkısı YouTube üzerinden 1 Milyon izlenmeyi geçti. Ata Benli ve İrem Figen ikilisinin ilk çalışması olan Çalsın Sazlar adlı parçada çok beğenilmişti. Online müzik platformlarında da çok başarılı bir ... Devamını Oku »

Facebook “beğenmeme” Butonu Geliyor

Facebook “beğenmeme” Butonu Geliyor

Facebook bir süredir üstünde çalıştığı beğenmeme butonunu devreye almaya hazırlanıyor. Bir süredir aslında konuşulan bu güncellemenin kullanıcılar tarafından sıkça kullanılacağını düşünüyorum. Yalnız burada çok ince bir nokta var. Beğenmeme seçeneği genele açık değil. Evet yanlış duymadınız, Facebook beğenmeme seçeneğini Facebook Messenger‘a getiriyor. Birbirleriyle etkileşimde olan insanlar Messenger üzerinden bu butonu ... Devamını Oku »

Kavga Etmekten Korkan Erkeğin Hikayesini Bir De Böyle Dinleyin

Kavga Etmekten Korkan Erkeğin Hikayesini Bir De Böyle Dinleyin

Sosyal medyanın şüphesiz en güzel yanlarından biri insanlara yazar olma fırsatı tanıması. Yaşanılan olaylara, konulara milyonlarca kişinin yaşadığı bu ülkede farklı bakan beyinleri, deneyimleri, iyi kötü tecrübeleri bu kişilerin yine yazdıklarıyla görebiliyoruz. Bu okuyucu açısından çok avantajlı bir şey. Hayatında birçok kez yaşadığı ya da tanık olduğu şeyin birinin başına ... Devamını Oku »

Hep İnanılan Facebook Yalanları

Hep İnanılan Facebook Yalanları

Facebook popülerleşince bir dizi uygulama, efsane ve yalanlar sürekli kullanıcıların önüne gelmeye başladı. Yıllardır bu durum böyle ve görünen o ki 2016’ya gireceğimiz sayılı günlerde de değişen pek bir şey yok. Biz de bu yazıyı hazırlarken Facebook kullanıcıların tuzağa düştüğü, inandığı ama gerçek olmayan şeyleri bir araya getirdik. Facebook Profilinizde ... Devamını Oku »

Facebook Para Transferini Türkiye’de Başlatıyor

Facebook Para Transferini Türkiye’de Başlatıyor

Facebook Amerika’da bir süredir kullanılan Facebook Messenger Üzerinden Para Transferi özelliğini Türkiye’de devreye alıyor. Bu konuyla ilgili  Transferwise Chatbot ile işbirliği sağlayan Facebook ayrıca bir Fintech‘in girişimi olan Transferwise ile anlaşma sağlamış durumda. Güvenilirlik konusu akla gelince Transferwise’nin şuana kadar 50 ülkeden yaklaşık 1 milyar dolar üstü bir para transferine aracılık ettiğini ... Devamını Oku »

WhatsApp Kaybolan Durum Güncellemeleri Özelliğini Duyurdu

WhatsApp Kaybolan Durum Güncellemeleri Özelliğini Duyurdu

WhatsApp bir süre önce Snapchat benzeri bir özelliği yayına alacağını aslında duyurmuştu. Bugün itibariyle WhatsApp 24 saat içerisinde kendiliğinden kaybolan durum güncellemeleri özelliğini yayına aldı. WhatsApp’ın duyurduğu bu yenilikle birlikte görsel ve video olarak da durum gönderilebilmek mümkün. Snapchat ile bir farkı olmayan özelliğin Facebook tarafından özellikle yayına alındığını ekleyelim. Bildiğiniz ... Devamını Oku »

Scroll To Top