Buradasınız: Anasayfa / Sosyal Medya

Kategori Arşivi: Sosyal Medya

Sosyal Medya Takipçilerinizi Arttırın!

Sosyal Medya Takipçilerinizi Arttırın!

Sosyal medya hayatımızın bir parçası artık. Oradaki itibarımız ya da görünümümüz neredeyse günlük hayattan çok daha önemli bir hale geldi. İnsanlar birbirleriyle bir şeyleri kanıtlama yarışlarına girdiler. Markalar ve kurumsallar bile buna dahil diyebiliriz. Elbette bunu kötülemenin bir anlamı yok internet çağı her şeyi sarmış durumda. Sosyal medya hesaplarını önemseyen ... Devamını Oku »

Ata Benli ve İrem Figen’in Şarkısı “Bize Hadi Eyvallah” Rekora Koşuyor

Ata Benli ve İrem Figen’in Şarkısı “Bize Hadi Eyvallah” Rekora Koşuyor

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve ortaya çıkardıkları başarılı işlerle kitlelerin beğenisini kazanan Ata Benli ve İrem Figen ikilisinin “Bize Hadi Eyvallah” şarkısı YouTube üzerinden 1 Milyon izlenmeyi geçti. Ata Benli ve İrem Figen ikilisinin ilk çalışması olan Çalsın Sazlar adlı parçada çok beğenilmişti. Online müzik platformlarında da çok başarılı bir ... Devamını Oku »

Facebook “beğenmeme” Butonu Geliyor

Facebook “beğenmeme” Butonu Geliyor

Facebook bir süredir üstünde çalıştığı beğenmeme butonunu devreye almaya hazırlanıyor. Bir süredir aslında konuşulan bu güncellemenin kullanıcılar tarafından sıkça kullanılacağını düşünüyorum. Yalnız burada çok ince bir nokta var. Beğenmeme seçeneği genele açık değil. Evet yanlış duymadınız, Facebook beğenmeme seçeneğini Facebook Messenger‘a getiriyor. Birbirleriyle etkileşimde olan insanlar Messenger üzerinden bu butonu ... Devamını Oku »

Kavga Etmekten Korkan Erkeğin Hikayesini Bir De Böyle Dinleyin

Kavga Etmekten Korkan Erkeğin Hikayesini Bir De Böyle Dinleyin

Sosyal medyanın şüphesiz en güzel yanlarından biri insanlara yazar olma fırsatı tanıması. Yaşanılan olaylara, konulara milyonlarca kişinin yaşadığı bu ülkede farklı bakan beyinleri, deneyimleri, iyi kötü tecrübeleri bu kişilerin yine yazdıklarıyla görebiliyoruz. Bu okuyucu açısından çok avantajlı bir şey. Hayatında birçok kez yaşadığı ya da tanık olduğu şeyin birinin başına ... Devamını Oku »

Hep İnanılan Facebook Yalanları

Hep İnanılan Facebook Yalanları

Facebook popülerleşince bir dizi uygulama, efsane ve yalanlar sürekli kullanıcıların önüne gelmeye başladı. Yıllardır bu durum böyle ve görünen o ki 2016’ya gireceğimiz sayılı günlerde de değişen pek bir şey yok. Biz de bu yazıyı hazırlarken Facebook kullanıcıların tuzağa düştüğü, inandığı ama gerçek olmayan şeyleri bir araya getirdik. Facebook Profilinizde ... Devamını Oku »

Facebook Para Transferini Türkiye’de Başlatıyor

Facebook Para Transferini Türkiye’de Başlatıyor

Facebook Amerika’da bir süredir kullanılan Facebook Messenger Üzerinden Para Transferi özelliğini Türkiye’de devreye alıyor. Bu konuyla ilgili  Transferwise Chatbot ile işbirliği sağlayan Facebook ayrıca bir Fintech‘in girişimi olan Transferwise ile anlaşma sağlamış durumda. Güvenilirlik konusu akla gelince Transferwise’nin şuana kadar 50 ülkeden yaklaşık 1 milyar dolar üstü bir para transferine aracılık ettiğini ... Devamını Oku »

WhatsApp Kaybolan Durum Güncellemeleri Özelliğini Duyurdu

WhatsApp Kaybolan Durum Güncellemeleri Özelliğini Duyurdu

WhatsApp bir süre önce Snapchat benzeri bir özelliği yayına alacağını aslında duyurmuştu. Bugün itibariyle WhatsApp 24 saat içerisinde kendiliğinden kaybolan durum güncellemeleri özelliğini yayına aldı. WhatsApp’ın duyurduğu bu yenilikle birlikte görsel ve video olarak da durum gönderilebilmek mümkün. Snapchat ile bir farkı olmayan özelliğin Facebook tarafından özellikle yayına alındığını ekleyelim. Bildiğiniz ... Devamını Oku »

Instagram Takipçi Satın Alma

Instagram Takipçi Satın Alma

Bir sosyal medya platformu olan İnstagram ’da reklam ve satış üzerine yapılan çalışmalar kurumların bir hayli dikkatini çekiyor. Temelde görsel paylaşımlar üzerine kurulu bir platform olması reklam konusunda başından bu yana dikkatleri üzerine toplamasında en büyük etken denebilir. Çünkü yazılardan ziyade görsellerin akılda kalma payın kat kat fazla. Sözgelimi bu ... Devamını Oku »

Ata Benli ve İrem Figen ‘Bize Hadi Eyvallah’ Şarkısı Yükselmeye Devam Ediyor

Ata Benli ve İrem Figen ‘Bize Hadi Eyvallah’ Şarkısı Yükselmeye Devam Ediyor

Son dönemde büyük ilgi gören Ata Benli ve İrem Figen imzalı “Bize Hadi Eyvallah” şarkısı müzikseverlerden tam not aldı. Ata Benli ve İrem Figen ikilisi daha önce Çalsın Sazlar adlı başarılı şarkılarıyla binlerce kişiye ulaşmayı başarmışlardı. Bu ilginin ardından geçtiğimiz günlerde Bize Hadi Eyvallah adlı parçalarıyla hayranlarına yeniden harika bir müzik keyfi yaşatan Ata ... Devamını Oku »

Herkese Hitap Eden Bilinmeyen Bilişim Kitabı

Herkese Hitap Eden Bilinmeyen Bilişim Kitabı

Bilişim kitapları genel olarak belli bir alana hitap eder ve sadece o alan ile ilgilenen kişilere yönelik yazılır. Çoğu da resmi bir dil ile yazıldığından okuyanlara zevk vermez ve kısa sürede sıkabilir. Bilinmeyen Bilişim kitabı, daha sayılabilecek pek çok unsur nedeniyle diğer bütün bilişim kitapları arasından sıyrılıyor. Bilinmeyen Bilişim kitabının yazarı, ... Devamını Oku »

Scroll To Top