Buradasınız: Anasayfa / Şirketlerin Çalışma Şartları ve Maaşlar

Kategori Arşivi: Şirketlerin Çalışma Şartları ve Maaşlar

Media Markt Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Media Markt Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Media Markt çalışma şartları nelerdir? Media Markt persone maaşları ne kadar? Media Markt  iş ilanları, Media Markt’ta çalışmak istiyorum? Bunlardan ve benzeri detaylardan bahsedeceğiz. Media Markt Alman Metro şirketine aittir. Metro Group Almanya’nın en büyük teknoloji satış ağına sahiptir. Ülkemizde de spesifik noktalarda bulunan Media Markt Alman disiplini ile çalışır diyebiliriz. Fiyat hizmet politikası genel ... Devamını Oku »

Watsons Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Watsons Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Watsons çalışma şartları nasıl? Watsons çalışanları ne kadar maaş alıyor? Watsons’da çalışmak istiyorum? Watsons kariyer imkanları nasıl? Watsons son günlerde bir mağazasında yaşanan kötü bir durum yüzünden çok tartışılıyor. Watsons olayı nedir? 17 genç yaşında bir genç kızın Vialand Watsons mağazasında kıyafetlerinin çıkartılarak aranması son derece çirkin bir yaklaşım olmasına ... Devamını Oku »

Carrefoursa Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Carrefoursa Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Carrefour maaş, Carrefour yönetici maaşları, Carrefoursa yönetici adayı maaşı ne kadar? Carrefoursa çalışma sistemi nasıl? Carrefoursa çalışmak istiyorum gibi istiyorum gibi soruları mercek altına alacağız. Fransız bir zincir mağaza Carrefour ülkemizde Sabancı ortaklığı ile “sa” uzantısını alarak Carrefoursa olmuştur. Rekabetçi bir yapıya sahip olan Carrefoursa yıllarca Migros ile sektör liderliği için ciddi bir ... Devamını Oku »

LC Waikiki Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

LC Waikiki Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

LC Waikiki çalışma şartları nelerdir? LC Waikiki personel maaşları ne kadar? LC Waikiki yönetici maaşları ne kadar? LC Waikiki de çalışmak istiyorum. LC Waikiki iş ilanları, ve LC Waikiki iş başvurusu nasıl yapılır? Bu konulara biraz değinelim. LC Waikiki Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017 LC Waikiki uzun yıllardır hayatımızda olan bir marka. Yeni nesil pek ... Devamını Oku »

Tepe Güvenlik Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Tepe Güvenlik Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Tepe Güvenlik çalışma şartları neler? Tepe Güvenlik Banka’da çalışmak için ne yapmak gerekir? Tepe Güvenlik personel maaşları? Ve daha birçok detaydan bahsedeceğiz. Ülkemizde güvenlik sektörü çok geniş bir hizmet servisine sahiptir. Çok sayıda firma şirket vardır ancak sağlam ve köklü olanların sayısı çok fazla değildir. Tepe Güvenlik uzun yıllardır sektöründe ... Devamını Oku »

Mavi Jeans Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Mavi Jeans Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Perakande sektörünün dev markalarından biri olan Mavi Jeans yerli gururumuzdur. Türkiye’de çok iyi işler çıkaran ve kendi marka kültürünü yaratan Mavi, ününü ve ürünlerini Avrupa ve Amerika’da piyasaya sunmuştur. Yurtdışında kendi sektöründe tanınan çok önemli bir markadır. Bu başarısını 40 yıldan fazla büyük bir disiplin ve özverili çalışmasına borçludur. Mavi ... Devamını Oku »

Migros Part Time Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Migros Part Time Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Migros part time çalışma şartları, Migros part time çalışma saatleri, Migros part time maaşları, Migros part time iş başvurusu nasıl yapılır? Gibi detaylardan bahsedeceğiz. Part time çalışmak özellikle öğrenciler için iyi bir seçenektir. Hem okullarını aksatmamak hemde ihtiyaçlarını karşılamak için uygun saatlerde çalışabilmeleri için bazı şirketlerin sundukları part time iş ... Devamını Oku »

Çağrı Merkezleri Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Çağrı Merkezleri Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Çağrı merkezi çalışma şartları? Çağrı merkezi maaşları ne kadar? Çağrı merkezi iş başvurusu nasıl yapılır? Bu yazımızda çağrı merkezi çalışanlarıyla ilgili bazı bilgiler vereceğiz. Öncelikle bu yazının içeriğindeki çağrı merkezleri konusu (bankaların, büyük kurumsalların) çağrı merkezlerini kapsamıyor. Onların ki hepsi farklı süreç ve işleyişe sahip. İleride marka bazında onlara da ... Devamını Oku »

Şok Mağaza Sorumlusu Ne İş Yapar?

Şok Mağaza Sorumlusu Ne İş Yapar?

Şok Market önümüzdeki süreçte binlerce yeni personel işe alacak. Şok Mağaza Sorumlusu kademe olarak şubedeki en üst kademe diyebiliriz. Şok Marketlerde hiyerarşi Personel, Master, Mağaza Sorumlusu olarak yapılmıştır. Tabi hiyerarşi deyince kalabalık mağazalardaki gibi bir durum yoktur. Tüm personel birçok kez aynı iş yapar ve süreç hep böyle ilerler. Şok ... Devamını Oku »

A101 Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

A101 Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

A101 çalışma şartları neler? A101 personel maaşları ne kadar? A101 iş başvurusu nasıl gerçekleştirilir? A101 çalışan yorumları ve detaylardan bahsedeceğiz. A101 2008 yılında 121 mağazayla faaliyete geçmiştir. Geçmişte perakende sektöründe yer alan kişiler tarafından kurulmuştur. Ve kısa sürede birçok kişiye iş imkanı sağlamıştır. A101 Çalışma Şartları 2017 A101 çalışma şartları hakkında mağaza çalışma ... Devamını Oku »

Scroll To Top