Buradasınız: Anasayfa / Şirketlerin Çalışma Şartları ve Maaşlar

Kategori Arşivi: Şirketlerin Çalışma Şartları ve Maaşlar

Teknosa Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Teknosa Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Teknoloji marketi olan Teknosa Türkiye geneline yayılmış Sabancı holdinge ait bir oluşumdur. Ciddi personel sayısı ve ciddi mağaza sayısıyla binlerce insana iş imkanı vermiştir. Her yapının çalışma sistemi ve özellikleri farklı olabiliyor. Teknosa’nın da kendine has özellikleri var. Hem bunlardan bahsedeceğiz hem de kariyerden. Teknosa Çalışma Şartları 2017 Yoğun bir ... Devamını Oku »

McDonald’s Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

McDonald’s Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

McDonald’s Çalışma Şartları nedir? McDonald’s personel maaşları ne kadar? McDonald’s kariyer imkanları neler? McDonald’s da çalışmak istiyorum ne yapmam gerekiyor? McDonald’s Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017 Distribütörlüğünü Anadolu grubun yaptığı McDonald’s Türkiye’nin birçok yerinde onlarca mağazasını hayata geçirmiştir. Binlerce personel çalıştıran McDonald’s önemli işverenlerden biridir. Özellikle gençlerin kolayca iş bulabildiği şirketlerden biri olması son derece ... Devamını Oku »

Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Migros kasiyer çalışma şartları nasıl? Migros kasiyer iş ilanları ve başvurusu hakkında bilgi. Migros kasiyer çalışma ortamı nasıl? Migros kasiyerleri ne kadar maaş alıyor? Migros kasiyer görevlisi kaç saat çalışıyor? Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017 Bugünkü yazımızda Migros’taki kasiyer görevlilerinin hem çalışma koşullarından hem de ücretlerinden biraz bahsedeceğiz. ... Devamını Oku »

Bim Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Bim Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Türkiye’nin köklü discount marketlerinin başında şüphesiz Bim geliyor. Özellikle ucuz olması ve özellikle alım gücü düşük kişileri baz alması sayesinde son yıllarda büyümesini katlayarak ilerletmiştir. Bu sayede Bim artık her kesime hitap eden kendini markalaştırmak bir yapıya büründürmüştür. Binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Bim’de Kariyer ve Çalışma Şartları Öncelikle Bim ... Devamını Oku »

İkea Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

İkea Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

İkea çalışma şartları, ikea maaşları, ikea iş ilanları, ikea iş başvuruları, ikea çalışan yorumları gibi konulara değineceğiz. İkea ülkemizde belirlediği bölgelerde sınırlı sayıda büyük yerleşimler üzerine şube açmaktadır. İsveç mimarisinin ürünlerini, İsveçli tasarımcıların ürünlerini sergiler ve satışa sunar. Kendi satış ve çalışma stili vardır ve bu ürünlerine yansımıştır. İkea Çalışma ... Devamını Oku »

Mado Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Mado Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Mado yerli bir girişimdir. Yıllar içerisinde markalaşmış ve gelişimini birçok ilde şubeler açarak sürdürmüştür. Mado deyince akla ilk gelen dondurmadır. Özellikle Kahramanmaraş dondurması akıllarda yer etmiştir. Bununla beraber menüsüne envai çeşit tatlı vs. ekleyince Mado insanların uğrak yeri olmayı başarmış bir işletme haline dönüştü. Hizmet sektöründe çalışmak müşteri odaklı çalışmaktır. ... Devamını Oku »

Aras Kargo Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Aras Kargo Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Aras kargo çalışma şartları nasıl? Aras kargo maaşlar ne kadar? Aras kargoda çalışmak istiyorum? Aras kargo iş başvurusu nasıl yapılır? Ülkemizde büyük kargo şirketlerinden biri olan Aras kargo 1989’dan beri aktif olarak hizmet vermektedir. Tabi rağbet çok iş gücü az olunca kargo şikayetleri de beraberinde geliyor. Bu da hizmet kalitesini ... Devamını Oku »

Migros Tic. A.Ş. Çalışma Şartları Maaşlar 2016

Migros Tic. A.Ş. Çalışma Şartları Maaşlar 2016

Migros ülkenin en köklü gross marketlerinden biri hatta lideridir. Koç bünyesinde iken BC Partners’a satılmış geçtiğimiz Ocak ayında da Anadolu grubuna satılmıştır. Migros kaliteye önem verir. Ve müşteri memnuniyeti konusunda başarılı şirketlerden biridir. Migros kart yeni adıyla Money Club kart Türkiye’de en çok kullanılan kartlardan biridir. Birçok firma, şirket bu ... Devamını Oku »

Media Markt Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Media Markt Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Media Markt çalışma şartları nelerdir? Media Markt persone maaşları ne kadar? Media Markt  iş ilanları, Media Markt’ta çalışmak istiyorum? Bunlardan ve benzeri detaylardan bahsedeceğiz. Media Markt Alman Metro şirketine aittir. Metro Group Almanya’nın en büyük teknoloji satış ağına sahiptir. Ülkemizde de spesifik noktalarda bulunan Media Markt Alman disiplini ile çalışır diyebiliriz. Fiyat hizmet politikası genel ... Devamını Oku »

Watsons Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Watsons Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Watsons çalışma şartları nasıl? Watsons çalışanları ne kadar maaş alıyor? Watsons’da çalışmak istiyorum? Watsons kariyer imkanları nasıl? Watsons son günlerde bir mağazasında yaşanan kötü bir durum yüzünden çok tartışılıyor. Watsons olayı nedir? 17 genç yaşında bir genç kızın Vialand Watsons mağazasında kıyafetlerinin çıkartılarak aranması son derece çirkin bir yaklaşım olmasına ... Devamını Oku »

Scroll To Top