Buradasınız: Anasayfa / Şirketlerin Çalışma Şartları ve Maaşlar

Kategori Arşivi: Şirketlerin Çalışma Şartları ve Maaşlar

Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Migros kasiyer çalışma şartları nasıl? Migros kasiyer iş ilanları ve başvurusu hakkında bilgi. Migros kasiyer çalışma ortamı nasıl? Migros kasiyerleri ne kadar maaş alıyor? Migros kasiyer görevlisi kaç saat çalışıyor? Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016 Bugünkü yazımızda Migros’taki kasiyer görevlilerinin hem çalışma koşullarından hem de ücretlerinden biraz bahsedeceğiz. ... Devamını Oku »

Carrefoursa Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Carrefoursa Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Carrefour maaş, Carrefour yönetici maaşları, Carrefoursa yönetici adayı maaşı ne kadar? Carrefoursa çalışma sistemi nasıl? Carrefoursa çalışmak istiyorum gibi istiyorum gibi soruları mercek altına alacağız. Fransız bir zincir mağaza Carrefour ülkemizde Sabancı ortaklığı ile “sa” uzantısını alarak Carrefoursa olmuştur. Rekabetçi bir yapıya sahip olan Carrefoursa yıllarca Migros ile sektör liderliği için ciddi bir ... Devamını Oku »

Watsons Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Watsons Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Watsons çalışma şartları nasıl? Watsons çalışanları ne kadar maaş alıyor? Watsons’da çalışmak istiyorum? Watsons kariyer imkanları nasıl? Watsons son günlerde bir mağazasında yaşanan kötü bir durum yüzünden çok tartışılıyor. Watsons olayı nedir? 17 genç yaşında bir genç kızın Vialand Watsons mağazasında kıyafetlerinin çıkartılarak aranması son derece çirkin bir yaklaşım olmasına ... Devamını Oku »

Aras Kargo Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Aras Kargo Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Aras kargo çalışma şartları nasıl? Aras kargo maaşlar ne kadar? Aras kargoda çalışmak istiyorum? Aras kargo iş başvurusu nasıl yapılır? Ülkemizde büyük kargo şirketlerinden biri olan Aras kargo 1989’dan beri aktif olarak hizmet vermektedir. Tabi rağbet çok iş gücü az olunca kargo şikayetleri de beraberinde geliyor. Bu da hizmet kalitesini ... Devamını Oku »

Burger King Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Burger King Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Dünyanın en büyük Fast Food zincilerinden biri olan Burger King ülkemizde de çok sayıda fast food restonlarıyla hizmet vermektedir. Burger King çalışma şartları nasıl? Burger King personel maaşları ne kadar? Burger King’de çalışmak istiyorum ne yapmam gerekir? Ve birkaç soruyu daha cevaplayacağız. Burger King ülkemizde McDonald’s ile rakip diyebiliriz. Onlara yakın 3. ... Devamını Oku »

McDonald’s Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

McDonald’s Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

McDonald’s Çalışma Şartları nedir? McDonald’s personel maaşları ne kadar? McDonald’s kariyer imkanları neler? McDonald’s da çalışmak istiyorum ne yapmam gerekiyor? McDonald’s Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016 Distribütörlüğünü Anadolu grubun yaptığı McDonald’s Türkiye’nin birçok yerinde onlarca mağazasını hayata geçirmiştir. Binlerce personel çalıştıran McDonald’s önemli işverenlerden biridir. Özellikle gençlerin kolayca iş bulabildiği şirketlerden biri olması son derece ... Devamını Oku »

Zara Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Zara Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Inditex grup markalarından biri olan Zara marka kültürü yüksek, kurumsal yapının çok güçlü olduğu bir şirkettir. Inditex birçok markası Türkiye’de bulunmaktadır. Bu yapı aynıdır önce bunu belirtelim. Zara Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016  Inditex grubun markaları: Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Zara Home, Oysho, dur. Bu markaların ... Devamını Oku »

Mavi Jeans Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Mavi Jeans Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Perakande sektörünün dev markalarından biri olan Mavi Jeans yerli gururumuzdur. Türkiye’de çok iyi işler çıkaran ve kendi marka kültürünü yaratan Mavi, ününü ve ürünlerini Avrupa ve Amerika’da piyasaya sunmuştur. Yurtdışında kendi sektöründe tanınan çok önemli bir markadır. Bu başarısını 40 yıldan fazla büyük bir disiplin ve özverili çalışmasına borçludur. Mavi ... Devamını Oku »

Mado Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Mado Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Mado yerli bir girişimdir. Yıllar içerisinde markalaşmış ve gelişimini birçok ilde şubeler açarak sürdürmüştür. Mado deyince akla ilk gelen dondurmadır. Özellikle Kahramanmaraş dondurması akıllarda yer etmiştir. Bununla beraber menüsüne envai çeşit tatlı vs. ekleyince Mado insanların uğrak yeri olmayı başarmış bir işletme haline dönüştü. Hizmet sektöründe çalışmak müşteri odaklı çalışmaktır. ... Devamını Oku »

Perakende Sektöründe Yöneticiler Ne Kadar Maaş Alıyor?

Perakende Sektöründe Yöneticiler Ne Kadar Maaş Alıyor?

Bu yazımızda popüler discount marketler ve mağazalar zinciri olan bazı şirketlerin yönetici maaşları ve koşullarına değineceğiz. Özellikle BİM, Migros, Şok, Carrefoursa gibi spesifik örneklerden bahsedeceğiz. Ve genelleme yaparak durumdan bahsedeceğiz. Bunlar dışında birçok market zinciri bulunmaktadır. Ve çok değişkenlikler vardır o yüzden onlara değinmeyeceğiz. Daha kurumsal olanlar ve işleyişi daha benzer ... Devamını Oku »

Scroll To Top