Buradasınız: Anasayfa / Reklam

Reklam

Faydalicerik.com Reklam İşleyişi ve İletişim

Faydalicerik.com yayın hayatına girdiğin günden itibaren geçtiğimiz her gün de daha çok insana erişmeyi başarmıştır. Belirlediği kategorilerde yayınladığı benzersiz içeriklerle okurları tarafından düzenli takip edilen bir site haline gelmiştir. Zaman içerisinde içerik ve kategori sayısı artmıştır ve artmaya da devam edecektir. Gelişmemizi her açıdan güçlü bir şekilde sürdürmekteyiz.

Kendi imkanlarıyla her geçen gün büyüyen ve 2017 yılı Şubat itibariyle ayda 100 binden fazla kişiye ulaşan Faydalicerik.com’a aşağıda belirtilen formatlarda reklam verebilirsiniz. Bu konuyla ilgili bizimle iletişime geçmeniz ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanız önemlidir.

Faydalicerik.com Hakkında Bazı Bilgiler

  • Aylık 100 binden fazla kişiye erişim
  • Hit kaynağının %80’ninden fazlası google’dan gelmektedir.
  • Google hit kaynağının yanı sıra Bumerang Platin üyeliğiyle beraber Hürriyet.com.tr gibi önemli bir siteden de sitemize ziyaretler sağlanır.
  • Güncel alexa bilgisi için tıklayınız.

Reklam Formatları

Tanıtım Yazısı: İçeriği bizim editörlerimiz hazırlar ya da siz yayınlanmasını istediğiniz içeriği bize gönderirsiniz ve yayına alırız. İçeriğin içinde hedef kelimeleriniz ve link yapılanmanız olur. İçerik ile alakalı bir kategori de yazıyı yayına alırız ve düzenli olarak okunur.

  • Tanıtım Yazısı süresizdir. Hiçbir zaman silinmez kalıcı olarak sitede yer alır.

Link Çıkışları: Footer veya sidebar da yayınlanacak şekilde hedef kelimeniz üzerinden sitenize direk bağlantı içeren reklam biçimidir.

  • Link Çıkışları aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık formatlarda satılır.

Banner ve Metin Reklamları: Bu konuyla ilgili çalışmaya özel biçimler ortaya çıkabilmektedir. Örnek1: Sidebar da 300×250 formatında görsel reklam çalışması. Örnek 2: Menü altı geniş boyutta görsel çalışması. Örnek 3: Sidebar da text metin ve linkleme çalışma şeklinde. Banner ve metin reklamları konusunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  • Aylık ve 3 aylık formatlarda satılır.

*Reklam hakkında detaylı bilgi için info@faydalicerik.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Scroll To Top