Buradasınız: Anasayfa / Mobil Dünya

Kategori Arşivi: Mobil Dünya

Android Telefon ve Tabletleri Hızlandıran Uygulamalar

Android Telefon ve Tabletleri Hızlandıran Uygulamalar

Telefon ve tablet piyasasının yazılım devi Android, kullanıcıların işlem türüne ve depolama isteklerine bağlı olarak hafızalarını zorlayabilmekte ve bu nedenle yavaşlayabilirler. Resimler, indirilen uygulama ve oyunlar, çekilen yüksek kaliteli videolar hem cihazın hem de hafıza kartının depolama sınırını zorladığı zaman cihazınız yavaş yavaş donmaya ve bir müddet sonra doğru dürüst ... Devamını Oku »

Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Telefonu İçin Daha Vakit Var

Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Telefonu İçin Daha Vakit Var

Katlanabilir ekranlı cihazlar bir süredir konuşuluyor. Samsung bu yolun öncülerinden biri olabilir. Ancak Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonu piyasaya sürmesi için biraz daha vakit var gibi gözüküyor. Yurt dışında özellikle katlanabilir ekran telefonlarla ilgili ciddi araştırmalar ve tartışmalar sürüyor. Gelen haberler Samsung’un bu konuda çalıştığı ama beklenen bu teknolojinin yakın zamanda ... Devamını Oku »

UP Watch İle En Gösterişli Saatler

UP Watch İle En Gösterişli Saatler

Dokunmatik ekrana sahip olan saatlerin aynı zamanda sosyal uygulamalar ile bağlantısı vardır. Kol saatinin cep telefonu gibi kullanıldığı ürünler geliştirilmiştir. Ev, iş yeri ya da araç içinde yönlendirme yaparak gelen aramalar, mesajlar ve kişi rehber listesine saat led ekranından kolaylıkla takip etmek mümkün. 8mm inceliğinde olan kasa kalınlığı ile Polikarbon ... Devamını Oku »

iPhone 8 Fiyatı En Pahalı iPhone Olabilir

iPhone 8 Fiyatı En Pahalı iPhone Olabilir

Apple her Eylül ayında düzenlediği dünya çapındaki organizasyonuyla yeni iPhone serisini tanıtıyor. Tabi farklı ürünlerde bu tanıtım yer alıyor. iPhone 7 çıkar çıkmaz ilk konuşulanlardan biri iPhone 8 nasıl olacak? Apple’ın sırrıda bu düşünsenize yeni ürün çıkarmışsınız ama herkes gelecekteki yeni ürünü merak ediyor. Ve bu döngü her yıl böyle devam ediyor. Zaman ... Devamını Oku »

iOS 10 Cihazlarda Apple Uygulamaları Ana Ekrandan Nasıl Kaldırılır?

iOS 10 Cihazlarda Apple Uygulamaları Ana Ekrandan Nasıl Kaldırılır?

Apple bazı uygulamaları direk olarak yüklenmiş bir şekilde cihazlara tanımlıyor. Bu uygulamaları tamamen kaldırmak mümkün olmasa da anasayfada gereksiz kalabalık yaratmasını engelleyebilirsiniz. Apple kullanıcıları için iOS 10 ile gelen bazı uygulamaları nasıl ana ekranlarından kaldıracaklarını göstereceğiz. App Store’dan hali hazırda kullandığınız ve tercih ettiğiniz uygulamalar varken hazır yüklenmiş uygulamaları kaldırarak ... Devamını Oku »

Apple 2017’de iPhone 7s Plus Pro Modelini Tanıtabilir

Apple 2017’de iPhone 7s Plus Pro Modelini Tanıtabilir

Apple cephesinden iPhone ile ilgili yeni dedikodular gelmeye başladı. iPhone 8 gelecek diye beklerken Apple iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerini tanıtabilir. Ayrıca büyük bir sürpriz yaparak iPhone 7s Plus Pro gibi yepyeni ve üst performans ve tasarım harikası bir modelini de duyurabilir. Son yıllarda Eylül ayında Apple etkinliğine alışığız. Satış ... Devamını Oku »

Insta360 Air ile Android Cihazlarda VR Kamera Özelliği Elde Etmek

Insta360 Air ile Android Cihazlarda VR Kamera Özelliği Elde Etmek

Sanal gerçeklik hızlı bir şekilde büyümesine devam ediyor. Bununla beraber proje üreticileri de yeni ve akıllı aksesuarlar geliştirerek mevcut cihazlara nitelik kazandırabiliyorlar. Insta360 Air Android cihazlarda 360 derece VR kamera özelliği sağlayan aksesuar Insta360 Air adlı aksesuarı kullandığınızda size 360 derece bir VR kamera deneyimi yaşatıyor. Insta360 Air bir Indiegogo ... Devamını Oku »

Akbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Ulaşmak

Akbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Ulaşmak

Ülkemizde bankacılık işlemleri son yıllarda oldukça gelişmiştir. Özellikle akıllı cihazların hayatımızın bir parçası olmasıyla beraber artık bankalarda mobil olarakta geniş hizmetler vermektedir. Milyonlarca müşteriye sahip olan bankalar için özellikle müşteri hizmetleri son derece önemli bir hizmettir. Bildiğiniz üzere artık Müşteri Hizmetlerinin birçok kolu ortaya çıkmıştır ve servise dönüşmüştür. Ancak müşteri ... Devamını Oku »

LG G3 Ekran Değişimi

LG G3 Ekran Değişimi

LG modellerinde bazen kendi teknik servisi bile yeterli olamayabiliyor. Uzun süren teslim süreleri, yüksek maliyetler gerçekten akıllı telefon sahipleri için bir külfet haline dönebiliyor. Alanında profesyonel müşteri desteği yüksek ve satış sonrası desteğiyle de tamamen garanti sunan profesyonel bir servis olası cihaz probleminde işinize yarayabilir. Akıllı cihazlarda ekran problemleri sık ... Devamını Oku »

LG G2 Ekran Değişimi

LG G2 Ekran Değişimi

LG G2 başarılı performansıyla bu yıl en çok satılan cihazlardan biri oldu. Çok alışılmış bir marka gibi gözükmesede LG son yıllarda çıkardığı cihazlarla ve sunduğu özelliklerle ciddi rağbet gören üreticilerden biri oldu. Tabi akıllı cihazların tatsız yanlarından biri olası bir problemde ciddi şekilde uğraştırmaları. Eski telefonlar gibi değil kolay bozulan ... Devamını Oku »

Scroll To Top