evden-eve-nakliyat

Evden eve nakliyat

İstanbul’da üstün hizmet performansı ile kullanıcılarını tamamen memnun eden Kurtköy evden eve nakliyat, taşımacılık anlamında işini en doğru yapan firmalardan biridir. Gerek internet adreslerinin varlığı ile gerekse istenildiği anda ulaşılabilen danışmanlık hizmetleri ile oldukça başarılı geri dönüşler almaktadır. Uygun fiyat garantisinin de bulunduğu Kurtköy evden eve nakliyat firmaları kişi isterse şehir içinde isterse şehir dışında eşyalarını taşıyabilmektedir.

Günümüzde sürekli artan inşaatlar, yapılan siteler ve yeni yerleşim yerlerinin oluşturulması sebebi ile insanların taşınma oranları daha da artmıştır. Bu artış da taşımacılık sektörünü gözle görülür bir yükselişe geçirmiştir. Özellikle İstanbul’da birçok taşımacılık firmasının var olması, kişiler için bir avantaj olurken, taşımacılık firmaları da rekabet içerisinde olduğu için kişilere en doğru hizmeti vermeyi amaçlar. Bu amaçlar doğrultusunda en büyük hedef, evden eve hiçbir sorun olmadan taşımacılık yapmaktır. Yani taşımacılık firmasının yönlendirdiği yetkili kişiler, evinize gelip tüm eşyalarınızı uygun paketleme teknikleri ile toparlayıp, taşınmak istediğiniz adrese kadar götürmektedir. Ayrıca paketlediği her eşyayı ev sahibinin istediği şekilde yerleştirmekte ve paketleme ürünlerini toparlayıp evden ayrılmaktadır. Ev sahibi isterse ve firmada bu konuda yetkili hizmet varsa, taşındıktan sonra ev temizliği için özel bayan personellerde yönlendirilmektedir. Bu doğrultuda nakliyat firması ile ev sahibi, taşıma işlemi başlamadan önce bir sözleşme imzalarlar ve eşyaların taşıma sırasında zarar görmesi halinde, tamamıyla zararın karşılanması ve sigortalanması adına oluşturulmuş yazılı belgeler oluşturulmuş olur.

kurtköy evden eve nakliyat

kurtköy evden eve nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat, anlaşma sağladığı müşterinin eşyalarını 100.000 TL’ye kadarda sigortalayabilmektedir. Bu anlamda anlaşmaya uygun olmayan bir durum gerçekleştiğinde sigorta devreye girecek ve müşteri asla mağdur olmayacaktır. Tamamen sonuç odaklı çalışan nakliyat firmaları için müşteri memnuniyeti her zaman en üst sırada olmaktadır.

Taşınma işlemi öncesinde nakliyat firması aranarak bir anlaşma sağlanır ve bu takdirde taşıma işlemi gerçekleşmeden; evdeki eşyaların kontrol edilmesi, eşyaların büyüklüğü ve eşyaların miktarı gibi konuları denetleyerek uygun bir fiyat çıkarmadan önce yetkili kişiler ev ziyaretinde bulunur.

Kurtköy evden eve nakliyat, gerek paketleme teknikleri gerekse taşıma şekilleri ile de oldukça ön planda olmuştur. Taşıma şekilleri sıralanacak olursa; araç filosunun genişliği, çok çeşitli araç bulundurması ve taşıma asansörü kullanması belirtilebilir. Taşıma asansörü, özellikle günümüzde kullanımı yaygınlaşan yeni bir taşıma yöntemidir. Ağır ve özel eşyalar, taşıma asansörü tarafından balkon veya camdan olacak şeklide çıkarılır. Taşıma asansörü emniyetli bir şekilde indirilmesi gereken tüm eşyaları büyük bir dikkatle indirir. Özellikle antika ve oldukça ağır olan eşyalar için geçerli bu sistem sayesinde, eşyaların taşınma anında zarar görmemesi hedeflenmiş ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir.

Kurtköy evden eve nakliyat için paketleme tekniklerinden bahsedilecek olunursa; özel patlatmalı naylonlar, battaniyeler, kartonlar, kutular ve kafeslerden söz edilebilir. Yine antika ve özel eşyalar kafes yardımıyla indirilebilirken, birçok kırılacak eşya da uygun şekilde paketlenerek taşıma araçlarına yerleştirilir. Paketlenen her eşya yeni adrese getirildiği takdirde müşteri kolaylığı açısından sökülür ve paketler ortadan kaldırılır. Paketleme hizmeti, müşteri ile nakliyat firması arasında taşıma işlemi başlamadan önce belirlenir ve kişi paketleme işlemini kendisi yapmak isterse bu da anlayışla karşılanır. Eğer sizde Pendik Kurtköy semtinde evden eve nakliyat hizmeti arıyorsanız, Kurtköy evden eve nakliyat web sayfamızı tıklayarak detaylara ulaşın.

Kurtköy evden eve nakliyat, sadece ev taşımak için hizmet vermemektedir. İstendiğinde ATM, piyano, ofis ve fabrika taşımacılığı içinde tercih edilir. Ofis ve fabrika taşımacılığı için tercih edildiği takdirde farklı araçlar ayarlanmakta ve farklı paketleme şekilleri kullanılmaktadır. 0 hasar garantisinin verildiği Kurtköy evden eve nakliyat firmalarında, her eşya sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Gerektiğinde marangozluk hizmetinin de taşımacılığa dahil edildiği bu anlamda diğer nakliyat firmalarından ayrılan özelliğiyle de dikkat çekmektedir.