Taken From Dizorb.com

Taken From Dizorb.com

         Dinimizin getirdiği zorunluluklardan birisi olan namaz ibadeti ve okuyup anlaması çok faziletli olan kuranı kerim, bizlerin ahiret hayatınızı kurtarmaları için çok büyük önem ifade ediyor. Peki, namaz kılmayı veyahut kuranı kerim okumayı bilmeyen insanlar nasıl öğrenmeliler? Teknolojinin bu kişilere de bir faydası var mı?

Namaz Öğreten Seccade

Teknolojinin izlerini her yerde görebildiğimiz gibi bu alanda da görebiliyoruz. Mükemmel bir donanım ve tasarıma sahip olan akıllı seccade yani diğer adı ile namaz öğreten seccade, küçük büyük herkesin namazı öğrenmesine vesile oldu ve teşvik etti. Peki, ne gibi özellikleri bulunuyor bu seccadenin?

  • Seccade namaz vakti girdiğinde ezan okur ve sizlere namazı hatırlatır.
  • Namaz kılmayı bilmeyenler için bir namaz hocası görevi görür. Sizlere namazın içerisinde neler yapılması, neler okunması gerektiğini anlatır.
  • Seslidir, HD ses kalitesine sahiptir. Bu sayede yanlış anlaşılmalara mahal vermeden, doğru bir şekilde duyar, öğrenir ve doğru bir şekilde namazını kılabilirsiniz.
  • Boyutu ve hafifliği itibari ile oldukça elverişlidir, çantanızda taşıyabilirsiniz. Zahmet çekmeden taşıyıp dilediğiniz an namaza durabilirsiniz. Sizlere namaz öğreten seccade ile birlikte gelen pusula yardımı ile kıbleyi bulabilirsiniz.

Kuran Okuyan Kalem

                Şık tasarımı ve dopdolu içeriği ile insanlara hem öğreten hem de kuran okuyan kalem ile sizler de çocuğunuza, eşinize dostunuza bu faziletli ibadeti öğretebilirsiniz. İşte bu harika kalemin özellikleri;

  • Yüksek ses kalitesi.
  • Ergonomik tasarım. Yorulmadan cebinizde taşıyabilirsiniz.
  • İçerisinde günlük dualar ile farklı dualar edebilirsiniz.
  • Ayetin hem Arapçasını hem mealini dinleyebilirsiniz.

Fiyatları Neler?

                Bugün internet üzerinde hızlı bir şekilde sipariş verip kısa sürede temin edebileceğiniz bu ürünleri vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. 1 adet seccade için 49, 1 adet kuran okuyan kalem için 119 lira ücret ödemeniz gerekiyor. http://www.kuranokuyankalem.org/nasil-kullanilir bağlantısına giderek ürün hakkında bilgilere ulaşabilirken nasıl kullanıldığını da öğrenebilirsiniz.