logo

Kadınların en büyük aksesuarlarından biri de bereleridir şüphesiz ki…
Soğuktan korunmak ya da sadece aksesuar amaçlı bile kullandıkları bir ürün haline gelmiştir. Sizin daha tarz görünebilmeniz için biz de elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.
Örgü kalitesi sizi soğuklardan koruyacaktır. Farklı desenler ve farklı renkler sayesinde size tarz konusunda yardımcı olacaktır.

Koray sporolarak sizin tarzınıza tarz katmak için ve sizi daha da mutlu etmek için buradayız.

Sadece spor yaparken değil hayatınızın her anında kolaylıkla kullanabileceksiniz. Örgü ve desen farklılıklarıyla diğer kadınlardan farklı olmanızı sağlayacaktır. Diğer markaların ürünlerini rahatlıkla buradan bulabilirsiniz. %100 orijinal ürünlerle karşınızdayız. Sıcaklık hissi vereceği için başınız hiç üşümeyecek ve sağlık problemi de yaşamayacaksınız. Her hangi bir sağlık problemine yol açmayan ürünlerimiz sizin için doğal olarak üretilmiştir.
Soğuk hava şartları ya da günlük koşuşturma telaşınızın içinde alışverişe zaman ayıramayabilirsiniz.

Korayspor.com 7/24 hizmetinizde…
Sadece bir dokunuş kadar uzak olan internet adresimizde kolayca ve dilediğinizce alışveriş imkanları sunuyoruz. Şubelerimizden biraz daha fazla ürünlerimizle sadece sizin için ve sadece size özel ürünlerle hizmetinizdeyiz.
Farklı kombinler oluşturmanızda yarar sağlayacak berelerimiz sizin için ayrı bir hava katacaktır.
İnternet adresimizde size özel indirimler ve kampanyalar bir tık kadar uzağınızda.

Hem de istediğiniz gibi ödeme imkanları sunuyoruz. Dilerseniz kapıda ödeme veya anlaşmalı bankalara olan kartlarınıza uygun taksitlerle ya da havale yolu ile bile alışverişinizi sağlayabilirsiniz.

Şubemizde olan ürünün aynısını size gönderiyoruz. Olur da tarzınıza uymazsa ya da bedeninize uymazsa aynı hızla sizden onu teslim alıp ya para iadesi ya da farklı bir ürün size sunuyoruz.
Bizim için ilk başta sizin memnuniyetiniz önemlidir.