the-mand

Şehrin tam merkezinde yer alan konfor ve lüksün en yüksek hali ile mimari tasarım harikası olan bu evleri çok seveceksiniz. Hayalinizde ki yer olan, tüm özellikleri bulabileceğiniz bu The Mandarins evleri için web sitesi üzerinden iletişime geçip aklınızda ki soruların yanıt bulmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için her türlü detayın düşünülmüş olduğu bu evlerde size yapılması gereken olarak sadece eviniz tamamlandığında eşyalarınızı toplayıp konforlu evinize yerleşmek kalıyor. Son yıllarda yapılan konut projelerinde birbirinden şık ve konfor detayları ön planda yer alıyor artık. Bir ev satın alırken sadece dört duvarını satın almıyorsunuz.

Bununla birlikte,  evin konumunu, evin bulunduğu yeri, yatırım olarak bulunduğu değeri, ailenizin yararlanacağı tüm imkânları, evinizde ağırlayacağınız misafirlerin konforunu, kaliteden ödün vermeden satın alıyorsunuz aslında. Bu evlerin en büyük özelliği atacağınız birkaç adım ile İstanbul’un ayağınıza kadar gelecek olması. Bu evlerin konumu da oldukça güzel bir yere sahip. Metroya, Avrasya Köprüsüne, Boğaziçi Köprüsüne, Kadıköy şehir merkezinde yer alan Salı pazarına, Kalamış marinaya olan 3 km mesafesi ile ortalama 5 dakikalık bir uzaklıktadır. Anadolu yakası konut projeleri içinde en gözde olan projelerin başında geldiği için oldukça talep gören bir projedir. Kentin tam merkezinde yer alan bu evler, tasarımı ile en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş gerçek bir yaşam alanı oluşturur.

Bu evlerle ilgili olarak beklentilerinizi yüksek tutabildiğinizi kadar yüksek tutun. Hiçbir hayal kırıklığı yaşamayacağınız hayalinizde ki evi bulacağınız mimari harikası. Özellikle arayışınız Kadıköy konut projeleri içinde yer alan bir proje ise en doğru yerde olduğunuz bir kez daha hatırlatmak isterim. Bugüne kadar defalarca duyduğunuz şeylerin gerçekleştiğini düşünün. Şehrin merkezinde yer alan şık ve en ince detayına kadar düşünülmüş olan bir yaşam alanı kimin ilgisini çekmez ki. Sadece istediğiniz detayları değil; aklınıza gelmeyen ayrıntıların da hayata geçirildiği ayrıntılı bir yaşam projesidir. Dışarıya çıkmanıza hiç ama hiç gerek yok aşağıya indiğiniz anda yeni bir yaşama girmiş olacaksınız. Siz de bu konutlardan birine sahip olarak yaşamınızı değiştirebilirsiniz.