hali

Halı yıkama çok önemli bir iştir. Ankara halı yıkama firmaları arasında en iyi, hızlı, çözüm odaklı ve pratikte lider olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Halı yıkama yapıldığında, siz değerli müşterilerimizin bel, ayak ve parmak sağlığına zarar vermektedir. Ayrıca en büyük zaman kaybetmeye sebep olan halı yıkama çalışan bireylerin en büyük sorunlarındandır. Kokmuş ve bakteri üreten halılarınızın temizliği bizler için oldukça kolaydır. Kullandığımız makineler ve temizlik malzeme ürünleri kaliteli olduğundan işimiz oldukça kolaydır ve zaman almamaktadır. İsteğe göre halınızı evinizden, büronuzdan veya istediğiniz mekandan alıyor, yada yerinde halı yıkama yaparak sizlere kolaylıklar sağlamaktayız.

Halı yıkama firmaları Ankara olarak, halılarınızın yıkama işlemini büyük bir titizlikle yapmaktayız. Ayrıca halı tipine uygun makine ve halı yıkama malzemelerini sizin halınızın dokusuna uygun özel seçimlerle yıkama yapmaktayız. Halılarınızı bir sistem içerisinde yıkamasını yapıyoruz. Sırasıyla önce tozunu alıyoruz böylelikle üzerinde bulunan tozları ve pislikleri derinlemesine alarak halıdaki asıl kiri görmemizi sağlıyoruz.  Ardından ön leke çıkarma yaparak lekelerin görüntüsünü yumuşatıyoruz. Asıl yıkama bundan sonraki ana yıkamadır, yıkamayı yaparken halınızın tipine uygun etiketine göre yıkama işlemini yaparak halınızın solmasına, yıpranmasına imkân vermiyoruz. Son olarak yumuşatıcı kullanıyoruz bunu da alerjiniz varsa kokusu olmayanı tercih ederek sizlerin sağlığınızı da düşünüyoruz. Kurutma işlemi en kolay olan işlemdir. Bütün yıkama bitince geriye kalan kurutma yapıldıktan sonra yerinde yıkama yaptıysak mekanı aldığımız gibi teslim ediyor ve böylelikle arkamızdan iş yükünüzün olmasına müsaade etmeden işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Bu sunduğumuz hizmetlere bakarsanız ülkemizde Avrupa standartları ile hizmet vermekte ve sürekli kendini yenilemekteyiz. Prensiplerimiz arasında %100 müşteri memnuniyeti ile kaliteli ve garantili hizmet sunmak ve alanımızda daima aranan lider firma olarak yerimizi korumaktır. Ankara Halı Yıkama şirketleri arasında kaliteli hizmet vererek yerimizi sağlamlaştırıyoruz. Kadromuzda tecrübeli elemanlar bulunmakta ve iş bilinci gelişmiş yan personellerle yolumuzda ilerlemekteyiz. Kullandığımız üstün teknoloji makineler ve kaliteli malzemeler ile sizin evde yaptığınız halı yıkama işleminde harcadığınız su ve malzemelere göre fiyatlarımız bir o kadar uygundur.

Tel: 0312 969 7783