Buradasınız: Anasayfa / Yaşam / Jartiyer Çorap Desenleri

Jartiyer Çorap Desenleri

bbb

Yaz aylarının gelmesi düğün ve benzeri organizasyonların artmasına neden olmaktadır. Düğün demek Türk hanımları için abiye demek, elbise demek, şıklık demektir. Yazın gelmesi ile iş kadınlarının da tercihi olan rahat ve rengârenk elbiseler giyilmeye başlıyor. Bu tür elbise ve kıyafetlerin daha güzel durması için bazı püf noktaları vardır.

Kıyafetlerin güzel bir duruş kazanması için iç çamaşırı seçimi çok önemlidir. Yanlış seçilmiş bir iç çamaşırı ile giydiğiniz kıyafetin rezil olduğunu duyar gibi olursunuz. Gelinlik seçiminde de iç çamaşırı seçimi çok önemlidir. Bu yazıdaki püf noktaları ile nasıl daha şık olunur bunu öğreneceksiniz.

Elbiselerle giyilmesi gereken bazı iç çamaşırları vardır. Bu iç çamaşırı modelleri her kadının çekmecesinde olması gereken ve gerektiği zaman kullanması gereken kıyafetlerdir. Birçoğu günlük kullanım için uygun olsa da herkes tarafından tercih edilmeyebiliyor ancak gelecekte bu iç çamaşırlarının kullanımı artacaktır.

Kombinezon, jüpon, siyah artiyer çorap, g string ve tanga, özel tasarımlı sütyenler gibi birçok detay kıyafetin duruşunu değiştirmeye yetecektir.

Sütyen modelleri her kıyafet ve ortam için farklı şekillerde üretilmektedir. Elbiseler için özel tasarlanmış toparlayıcı, dikleştirici, dekolte sütyenler ve silikonlu yapışkan sütyenler tercih edilmelidir.

G string ve tanga modelleri ise iç çamaşırı izi ve külot izinden nefret edenler için tasarlanmıştır. Özellikle g string denenmesi gereken iç çamaşırlarından birisidir.

Jartiyer çorabı külotlu çoraplardan daha kullanışlı ve rahat çoraplardır. Tuvalet sırasında kullanım kolaylığı, pot yapmaması ve lastik izi olmaması büyük bir avantaj sağlar. Silikonlu jartiyer çorabı lastik ve kopçasız olarak bacağa tutunur.

Jüpon ve fantazi kombinezon modelleri abiye kıyafetlerin olmazsa olmazıdır. Kıyafetlerin daha düzgün durmasını sağlar, astar özelliği sayesinde hem içinizin görünmesini engeller hem de iç çamaşırı izlerini saklar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top