Mosko Bilgisayar Logo

Mosko Bilgisayar olarak 2006 yılından beri İzmir ilinde İzmir Laptop Tamiri konularında garantili teknik destek hizmeti sunmaktayız. Firmamız 2006 yılından beri aktif olarak sahada çalışmalarını yürütmekle beraber kendini geliştirmeye’de devam etmektedir. Bünyesinde barındırdığı teknik destek personeli alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Firmamız yaptığı her işleme ekstra olarak garanti vermektedir. 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız orijinal yedek parçalar ile onarımlarını yapmaktadır.

Mosko Bilgisayar Notebook tamiri, Masaüstü bilgisayar tamiri, tablet tamiri ve cep telefonu tamiri konularında çalışmakta ve bu alanda sürekli kendini geliştirmektedir. Firmamız marka ve model gözetmeksizin her türlü onarım hizmeti sunmaktadır. Kurumsal ve kişisel hizmet sunan firmamız bakım anlaşmaları ile kurumsal müşterilerine en hızlı hizmeti sunma garantisi vermektedir. Kurumsal olmayan müşterilerimize’de aynı titizlikte hizmeti sunmak firmamızın en temel görevidir. Firmamız bu anlamda uzman ekip kadrosu ile hareket etmekte ve sorunlarınıza en hızlı çözümü üretmektedir.

Mosko Bilgisayar

Firmamız ” Yerinde teknik destek “ hizmeti ile siz değerli müşterilerine ekstra hizmet sunmaktadır. İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak İzmir ili sınırları içerisinde buluyorsanız hemen servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızı daha yakından tanımak isteyen müşterilerimiz Mosko Bilgisayar Kurumsal sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilir veya Mosko Bilgisayar Servis Talebi sayfası üzerinden teknik destek personeli talebinizi iletebilirsiniz. Bunlar dışında telefon numaralarımıza 7 gün 24 saat ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.  İzmir İl sınırları içerisinde ikamet etmeyen müşterilerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ürünlerini bizlere gönderip yine bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilirler.

Mosko Bilgisayar İletişim