rec

Lazer Epilasyon İstanbul  klinikleri, artık her yerde kolaylıkla bulunabilen ve bayan erkek fark etmeksizin herkesin gönül rahatlığı ile tercih ettiği bir uygulamadır. Lazer epilasyon merkezleri özellikle İstanbul’un en işlek caddelerinde konumlandırılmakla birlikte, randevu ile belirli aralıklar ile yapılmakta olup, ergenliğe adımını atmış olan herkese uygulanabilmektedir. Bunun dışında lazer epilasyon İstanbul dışında tabi ki birçok il ve ilçede de tercih edilmekte ve sıklıkla işlem yapan klinikleri ile hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra lazer epilasyon uygulamalarını tercih ederken seçeceğiniz klinik ve merkezlere mutlaka özen gösterin ve referansları olan uzman hekimlerin de bulunduğu merkezleri tercih edin. Aksi hale istenmeyen neticeler meydana gelebilmektedir.

Sırt lazer epilasyon uygulamalarından da kısaca bahsedecek olursak, genellikle erkeklerin tercih ettiği bölgelerden biri olan sırt bölgesi, hem hassas hem de kıl köklerinin yapısı itibari ile biraz zorlayıcı bir lazer epilasyon bölgesidir. Ayrıca köklerin kalın olması orta derecede ağı ve acıya da hazırlıklı olunması anlamına gelmektedir. Hassas bölgeler için bile gönül rahatlığı ile uygulanabilen lazer epilasyon uygulamaları sırt lazer epilasyon uygulamasında da hafif iğne batması hissinden başka herhangi bir etki ve neticeye neden olmamaktadır. Bu nedenle hem beyler hem de ayanlar lazer epilasyon uygulamalarından diledikleri bölge için kolaylıkla yararlanabilmektedir. Son olarak herkesin merak ettiği sorulardan birinden kısaca söz etmek istiyoruz.

Epilasyon kalıcımıdır sorusu malum herkesin uzun yıllardan beri sorduğu ancak son dönemlerde daha da gelişen teknoloji ile iyice kanıtlanmış olan bir sorudur. Epilasyon kalıcı olmakla birlikte her uygulamanın %100 kılları bitirme onayı bulunmamaktadır. Epilasyon uygulamalarında kılların yoğunluğu ve kıl köklerinin kalınlığı oldukça önemli rol oynamakta ve buna bağlı olarak da kılların lazer epilasyon uygulaması sonucunda ne kadarının tamamen bittiği değişiklik göstermektedir. Kısacası epilasyon kalıcımıdır sorusunun yanıtı, evet olmakla birlikte sadece lazer uygulamalarının tüyler tamamen bitirme gibi bir iddiasının olmadığı bilinmektedir. Lazer epilasyon uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi için de buzlazer.com’u ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.