slider_a3

Son yıllarda özellikle de genç tesettürlü bayanların sayılarının büyük bir hızla artması sonucunda hazır tesettür giyim markalarının da sayılarında önemli bir artış yaşanmaktadır. Artan talebi karşılamak için sektörde hizmet veren tesettür giyim firmaları her yeni sezon yenilenen kreasyonları ile hizmet verirken artan marka sayısı ve yeni sezon tesettür giyim modası takibi de tesettürlü bayanlar için zorlaşmaktadır.

Bu aşamada tesettürlü bayanların en büyük yardımcıları hiç kuşkusuz tesettür giyim siteleri üzerinden internetten alışveriş yapmaktır. İnternetten tesettür giyim alışverişi yapmanıza olanak sağlayan pek çok firma bulunmakla beraber güvenilir tesettür giyim siteleri arasında hiç şüphesiz ilk sıralarda yer alanlardan biride zenruba.com sitesidir. Sadece ve sadece tesettür giyim ürünlerine yer vermesi, müşteri hizmetlerinin mesai saatleri içerisinde kesintisiz hizmet sunması ve arayan herkesin müşteri hizmetleri üzerinden soru, sorun ve şikâyetlerinin en kısa sürede sonuçlandırılması en önemli artılarıdır.

Yine internetten kredi kartı ile alışveriş yapma konusunda tereddütleri olan kişiler için Zenruba tesettür giyim sitesi üzerinden isteyen kişiler için kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır. İnternetten tesettür giyim alışverişi yapan kişilerin siteye girdikten sonra ücretsiz olarak üye olmaları yeterlidir. Üye olduktan sonra beğendiğiniz ürünleri sanal sepetinize altta yazan “sepete ekle” butonunu tıklayarak ekleyebilirsiniz. Tüm alışverişinizi bitirdikten sonra sepet simgesini tıklayıp ödeme bilgilerinizi girdikten sonra siparişiniz tamamlanarak belirttiğiniz adresinize kargo yolu ile gönderilerek size teslim edilir.