Buradasınız: Anasayfa / İnternet

Kategori Arşivi: İnternet

Anonymous: NASA Uzaylıların Varlığını Açıklamak Üzere!

Anonymous: NASA Uzaylıların Varlığını Açıklamak Üzere!

Uluslararası hacker grubu Anonymous NASA’nın çok yakında ”Dünya Dışı Akıllı Yaşamların” varlığını açıklayacağını duyurduğu bir video yayınladı. Anonymous’a göre NASA uzaylıların varlığını kabul edecek! Anonymous ile bağlantılı bir youtube kanalından yayınlana videoya göre bu haber NASA profesörü Thomas Zurbuchen Amerikan Kongresine sunduğu ”Akıllı Yaşam Arayışındaki Gelişmeler” dosyasına dayanıyor. Hacker grubunun videosunda Dr. Zurburchen ... Devamını Oku »

Sanal Dünyada Gizliliğinizi Korumanızın Yolları

Sanal Dünyada Gizliliğinizi Korumanızın Yolları

Edward Snowden ismi size tanıdık geliyor mu eğer gelmiyorsa çok şey kaçırmışsınız hikayesini belki bir yazıda ele alabiliriz ama kısaca Amerikan Ulusal Güvenlik Teşkilatı’nın (NSA) dünya çapındaki dinleme-gözleme bilgilerini ifşa eden eski CIA analistidir. Özellikle yapılan birçok gizli dinlemeleri ifşa etmiştir. Tabi bu sebeple zor bir hayatı olmuştur. En son Moskova’da ... Devamını Oku »

Paypal 2017 Yılında da Dönmeyebilir!

Paypal 2017 Yılında da Dönmeyebilir!

Paypal’ın kapanmasından bu yana ödeme sistemleriyle ilgili birçok sıkıntı ortaya çıktı. Özellikle Paypal ile ödeme alan girişimciler büyük problemlerle baş başa bırakıldılar. Paypal ile ilgili detaylı bir yazı paylaşmıştık bir süre önce okumak için tıklayınız.  O zamandan bu yana herkes iyimser olmaya çalışıp bir umut yeni yılda çözülür düşüncesindeyken yakın zamanda ... Devamını Oku »

Netflix Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

Netflix Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

Birkaç aydır Netflix kullanıyorum hem kendi deneyimlerimi hemde sosyal dünyadan Netflix ile ilgili konuşulanlara göz atıp genel bir değerlendirmeyle sizlerle paylaşmak istiyorum. Son zamanlarda hem yerli hem de Amazon hamlesi aslında benzer servisler çoğaldı. Aralık ayında Amazon Prime Türkiye’ye giriş yapmıştı. Yerli servislerde, netd, tvyo, puhutv vb. servislerde hizmet vermekte. ... Devamını Oku »

CS:GO Skinlerinin Garip İş Alemi

CS:GO Skinlerinin Garip İş Alemi

Dünya bir abonelikler çağına giriyor. Artık eşyalara sahip olmaktansa onları bir hizmet olarak kiralıyoruz. Bu dönüşüme paylaşım ekonomisi çağının başlangıcı diyorlar. Arabaların, evlerin, müziğin ve film hizmetlerinin kiralanması bizim için yaygın bir durum. Bir oyun için bütün fiyatı ödemek yerine seasonpass satın alma imkanı ile oyun sektörü de değişiyor. Yeni ... Devamını Oku »

Türk Telekom Avea Bedava İnternetle Hazzı Yaşayın

Türk Telekom Avea Bedava İnternetle Hazzı Yaşayın

Son yılların artan teknolojik gelişmeleri içerisinde önemli bir yerde durmakta olan akıllı cihazların giderek yaygınlaşmasının ardından GSM operatörleri, yeni kampanyalar yapmaya başlamışlardır. Fakat yapılan kampanyalar ne kadar etkili olursa olsun internet, dakika veya mesaj hakları, yetersiz kalabilmektedir. Bu rahatsızlığı tespit eden operatörler, bedava internet konusunda farklı dönemler içerisinde kullanıcılarına sürpriz ... Devamını Oku »

Sürrealist Tablolarla Evinize Sanat Aşılayın

Sürrealist Tablolarla Evinize Sanat Aşılayın

Dikkatli bakıldığında büyük anlam ifade eden, sıra dışı noktalara değinerek insanın ruhuna dokunan Sürrealist tablolar, gerçeklik sınırını aşarak insanı başka bir boyuta götürüyor. Kanvas tablo modelleri arasında oldukça öne çıkmış bir türdür. Tüm modellerde olduğu gibi bu modeller de % 100 yerli malı üretimidir. Sanatı en çok yansıtan soyut çizgilerin ... Devamını Oku »

Bursa Haberlerine Tek Adresle Ulaşın

Bursa Haberlerine Tek Adresle Ulaşın

Eğitim, sağlık, gündem, spor, bilim, sanat, belediye, dünya, ekonomi ve benzeri birçok alana sadece Bursaport.com’u ziyaret ederek ulaşabiliyorsunuz. Önemli gelişmelerden haberdar olabildiğiniz gibi şehirde meydana gelecek olan faaliyetleri de görebilirsiniz. Bursa son dakika gelişmeleri de sitede anlık olarak yer bulmaktadır.  Yanı sıra, Bursa vekillerinin ve belediye çalışanlarının açıklamalarını da burada ... Devamını Oku »

Açık Hava Reklamcılığının Göz Bebeği: Bizerk

Açık Hava Reklamcılığının Göz Bebeği: Bizerk

Açık hava reklamcılığı bilinen diğer reklam türleri gibi bir konu hakkında bilgi vermek ya da bir ürünün tanıtımını yapmak amacı ile kullanılan malzemelerdir. Bu dış mekan reklamcılığı için yapılmış olan bir araştırmada sorulan 10 kişinden 9 tanesi en az 1 kez bu reklamlarla karşılaştığını belirtmiştir. Reklamın yeri ve boyutuna göre ... Devamını Oku »

Google Doc’ta Sesinizle Yazılarınızı Düzenleyebilirsiniz

Google Doc’ta Sesinizle Yazılarınızı Düzenleyebilirsiniz

Google’ın bir süre önce duyurduğu bu özellikle geçtiğimiz günlerde kullanıma sunuldu. Şuan için herkese açık değilmiş bu durum ancak ben uzun zamandır Google Drive kullanıyorum etki etti mi bilmem ama bende açıktı. Tabi tane tane ve anlaşılır bir biçimde konuşmak önemli ama ben çok beğendim ve ufak bir kaç denemeler ... Devamını Oku »

Scroll To Top