ddd

Hamile döneminde değişen vücut ölçüleri sebebiyle bütün gardırobunuzu değiştirmeniz gerekecektir. Hamile elbiseleri ve hamile iç çamaşırları özel tasarımlı yapısı ile bebeğinizle aranızdaki bağı güçlendirecek ve sizi her zamanki gibi şık gösterecektir.

Hamilelik dönemi toplamda 9 ay ve en az 5-6 ayı boyunca karnınızın şişkin olması demektir. Özellikle hamileliğin son döneminde bütün vücut şişkin bir hal alır. Bu dönemlerde kadınların kendini kötü hissetme sebeplerinden birisi de ayna karşısına geçtiğinde gördüğü manzaradır. Hâlbuki bu durum hamile kıyafetleri ile atlatılabilecek bir sorundur.

Tekstil sektörünün gelişimi ve modacıların çalışması ile her türlü kıyafeti internetin de faydası ila kolayca inceleyebilir sipariş verebilir ve kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Hamile giyim modelleri arasında en çok tercih edilen gece kıyafetleri arasında gecelik takımları yer almaktadır. Hamile gecelik sabahlık hamileliğin güzelliğini gözler önüne seren kıyafetlerdir. Hamilelik döneminde eşlerin ilgisizliği gözden kaçmayan bir durumdur. Gebelik dönemi boyunca vücut hatları bozulan hanımların dişiliğini ve kadınsı duruşunu kaybetmemesi için hamile gecelik takımı gibi iç giyim ürünleri kullanılması tavsiye edilmektedir. Hamile gecelikler görselliğin yanı sıra kullanışlı yapısı ile uyku sırasında rahat bir uyku uyumanızı sağlamaktadır. Saten hamile gecelikleri ve penye gecelikler en çok tercih edilen gecelik kumaşlarındandır.

Kışlık hamile gecelikleri uzun ve kalın kumaşı ile bebeğinizi üşütmeden koruyabileceğiniz rahat gecelik modelleridir. Yazlık hamile gecelikler ise askılı ve kısa kollu, ince yapılı hafif ve rahat geceliklerdir. Sıcak yaz gecelerinde sıcaklamadan bunalmadan rahat bir uyku geçirmeniz bebeğinizle olan bağınızı güçlendirecektir. Geceleri huzursuz olmadan iyi bir uyku uyuyabileceksiniz. Saten gecelik modellerinin yanı sıra penye gecelik elbise son dönemde hamile kadınların en çok tercih ettiği şık geceliklerdendir.