Buradasınız: Anasayfa / Film İncelemeleri

Kategori Arşivi: Film İncelemeleri

Imperium – Köstebek Filmi Değerlendirme

Imperium – Köstebek Filmi Değerlendirme

Aslında bu filmi izleyeli biraz oluyor. Ancak yoğunluktan dolayı aklımdan çıkmış olacak ki atlamışım. Gerçekten iyi bir senaryoya sahip bir film. Ayrıca Daniel Radcliffe oyunculuğu ile göz dolduruyor. Daniel Radcliffe Oyunculukta Yükselişini Sürdürüyor Film ilk etapta bize klişe bir hikaye gibi gözükse de oyunculuklar ve Daniel Radcliffe filmi vasatın üstüne çıkarmış. Film ... Devamını Oku »

En İyi 20 Gizli Ajan Filmi

En İyi 20 Gizli Ajan Filmi

Çocukluğumuzdan beri casusluk hikayelerine bayılırız – James Bond serisinin yaratıcısı Ian Fleming sağolsun 🙂Casusları daha sessiz daha ilgi çekici ve gizlilikle işlerini yapan özel insanlar olarak filmlerde görüyoruz. Ama bazıları da yaptıkları kahramanlıkları etraflarındakilere anlatmaktan kendilerini alıkoyamıyorlar. Öyle ya da böyle casusluk filmleri her yönüyle bizi her zaman etkileyebiliyor. Durum böyle olunca da ... Devamını Oku »

Film Önerisi: Son Zamanların En İyisi ‘The Accountant’

Film Önerisi: Son Zamanların En İyisi ‘The Accountant’

Geçtiğimiz gün izlediğim The Accountant – Hesaplaşma filmi kesinlikle son dönemde izlediğim en iyi sinema filmi. Filmin başrollerinde Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal ve Cynthia Addai-Robinson yer alıyor. The Accountant – Hesaplaşma Filminin Konusu Christian Wolff (Ben Affleck) otistik bir çocuktur. Ailesi tabi çocuklarına ne olduğu bilmedikleri için ... Devamını Oku »

Film Önerisi: The Intern – Stajyer Ön Bakış

Film Önerisi: The Intern – Stajyer Ön Bakış

Bu filmi bir süre izleme fırsatı bulamadım. Ancak hep güzel yorumlar duydum etraftan. Kendimce baktığımda epik bir konu içerisinde sıcak ve samimi bir film bekliyordum. Çünkü karakter, ve kurgu bana afişten bunu hissettirmişti. Tabi Robert De Niro faktörünü es geçmeyelim kendisini çok severim ve oynadığı bir film benim için baştan ... Devamını Oku »

Film Önerisi: Don’t Breathe – Nefesini Tut

Film Önerisi: Don’t Breathe – Nefesini Tut

Sürekli her türde filmler vizyona giriyor. Ancak kalite git gide düşüyor. Birbirinin kopyası ya da kopukluklarla dolu film izlemekten gına gelmişti ki, Don’t Breathe – Nefesini Tut adlı yapım imdada yetişti. Gerilim, korku alanında başarılı bir yapım olması çok önemli. Bu kategori o kadar saçma yapımlarla işgale edildi ki kaliteli yapıma ... Devamını Oku »

Oyun – Nerve İlk Bakış

Oyun – Nerve İlk Bakış

İlginç senaryosuyla dikkatleri çeken Nerve filmi izleyenlere sürükleyici bir gerilim sunuyor. Bu gerilimi macera ve suç unsurlarıyla birlikte harmanlayıp sunması filmin kalitesini arttıran yegane unsur diyebiliriz. Tabi Emma Roberts ve Dave Franco‘nun başarılı oyunculukları da cuk oturmuş. Filmin yönetmen koltuğunda ise Henry Joost oturuyor. Nerve Filminin Konusu Vee kendi halinde bir ... Devamını Oku »

Başarılı Gerilim: Karanlık Sular – The Shallows (2016)

Başarılı Gerilim: Karanlık Sular – The Shallows (2016)

Geçtiğimiz gece büyük bir keyifle izlediğim Karanlık Sular – The Shallows adlı filmden biraz bahsedelim. Filmin başrolünde Gossip Girl ve daha birçok yapımdan hatırladığımız güzeller güzeli Blake Lively yer alıyor. Blake Lively oyunculuk konusunda çok başarılı bir performans ortaya koymuş. Hem güzelliği, hem zekasıyla kendine hayran bırakan Lively filmde bizi son ana ... Devamını Oku »

Goodnight Mommy Filmi Ön Bakış

Goodnight Mommy Filmi Ön Bakış

Filmin farklı vizyon tarihleri vardır. Başlıkta belirtilen yapım tarihi ve Avusturya vizyon tarihidir. Bu film için internette türlü argüman geçer. Çok korkunç, sinirleri bozuyor vs. gibi bende geçtiğimiz gün bu filmi izledim. Psikolojik Gerilim İle Korkuyu Hissetmek Film psikolojik bir gerilim hissi ile korkuyu perçinlemeyi hedefliyor. Eğer çok iyi bir ... Devamını Oku »

2017 Yetişkin Film Sitesi

2017 Yetişkin Film Sitesi

Erotik filmlerin 1 numaralı adresi sizlerle. 2017 yılında yoluna son hızla devam eden sitemiz en kaliteli Türk ve yabancı erotik filmleri sizlerle buluşturuyor. Yeşilçam erotik filmleri de bu filmlerin arasında yer alıyor. Yeşilçam yıllarından süre gelen Türk erotik filmleri sitemizde eksiksiz olarak bulunmaktadır. Üyelerimizden gelen erotik film isteklerini de geri ... Devamını Oku »

2017 Yetişkin Film İzle

2017 Yetişkin Film İzle

2017 yılının ortalarına geldiğimiz günlerde erotik film piyasası da git gide hareketlenmektedir. Bizlerde Akfilmizle.com adresinden sizlere birçok erotik filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak sizlere sunuyoruz. En kaliteli erotizm filmleri sitemizde sürekli olarak yayınlanmaktadır. 2017 erotik filmleri diye arattığınız zaman da en üstlerde çıkıyoruz ve buda sürekli güncel olduğumuzun ... Devamını Oku »

Scroll To Top