Buradasınız: Anasayfa / Film İncelemeleri

Kategori Arşivi: Film İncelemeleri

Film Önerisi: The Intern – Stajyer Ön Bakış

Film Önerisi: The Intern – Stajyer Ön Bakış

Bu filmi bir süre izleme fırsatı bulamadım. Ancak hep güzel yorumlar duydum etraftan. Kendimce baktığımda epik bir konu içerisinde sıcak ve samimi bir film bekliyordum. Çünkü karakter, ve kurgu bana afişten bunu hissettirmişti. Tabi Robert De Niro faktörünü es geçmeyelim kendisini çok severim ve oynadığı bir film benim için baştan ... Devamını Oku »

Film Önerisi: Don’t Breathe – Nefesini Tut

Film Önerisi: Don’t Breathe – Nefesini Tut

Sürekli her türde filmler vizyona giriyor. Ancak kalite git gide düşüyor. Birbirinin kopyası ya da kopukluklarla dolu film izlemekten gına gelmişti ki, Don’t Breathe – Nefesini Tut adlı yapım imdada yetişti. Gerilim, korku alanında başarılı bir yapım olması çok önemli. Bu kategori o kadar saçma yapımlarla işgale edildi ki kaliteli yapıma ... Devamını Oku »

Oyun – Nerve İlk Bakış

Oyun – Nerve İlk Bakış

İlginç senaryosuyla dikkatleri çeken Nerve filmi izleyenlere sürükleyici bir gerilim sunuyor. Bu gerilimi macera ve suç unsurlarıyla birlikte harmanlayıp sunması filmin kalitesini arttıran yegane unsur diyebiliriz. Tabi Emma Roberts ve Dave Franco‘nun başarılı oyunculukları da cuk oturmuş. Filmin yönetmen koltuğunda ise Henry Joost oturuyor. Nerve Filminin Konusu Vee kendi halinde bir ... Devamını Oku »

Başarılı Gerilim: Karanlık Sular – The Shallows (2016)

Başarılı Gerilim: Karanlık Sular – The Shallows (2016)

Geçtiğimiz gece büyük bir keyifle izlediğim Karanlık Sular – The Shallows adlı filmden biraz bahsedelim. Filmin başrolünde Gossip Girl ve daha birçok yapımdan hatırladığımız güzeller güzeli Blake Lively yer alıyor. Blake Lively oyunculuk konusunda çok başarılı bir performans ortaya koymuş. Hem güzelliği, hem zekasıyla kendine hayran bırakan Lively filmde bizi son ana ... Devamını Oku »

Goodnight Mommy Filmi Ön Bakış

Goodnight Mommy Filmi Ön Bakış

Filmin farklı vizyon tarihleri vardır. Başlıkta belirtilen yapım tarihi ve Avusturya vizyon tarihidir. Bu film için internette türlü argüman geçer. Çok korkunç, sinirleri bozuyor vs. gibi bende geçtiğimiz gün bu filmi izledim. Psikolojik Gerilim İle Korkuyu Hissetmek Film psikolojik bir gerilim hissi ile korkuyu perçinlemeyi hedefliyor. Eğer çok iyi bir ... Devamını Oku »

2017 Yetişkin Film Sitesi

2017 Yetişkin Film Sitesi

Erotik filmlerin 1 numaralı adresi sizlerle. 2017 yılında yoluna son hızla devam eden sitemiz en kaliteli Türk ve yabancı erotik filmleri sizlerle buluşturuyor. Yeşilçam erotik filmleri de bu filmlerin arasında yer alıyor. Yeşilçam yıllarından süre gelen Türk erotik filmleri sitemizde eksiksiz olarak bulunmaktadır. Üyelerimizden gelen erotik film isteklerini de geri ... Devamını Oku »

2017 Yetişkin Film İzle

2017 Yetişkin Film İzle

2017 yılının ortalarına geldiğimiz günlerde erotik film piyasası da git gide hareketlenmektedir. Bizlerde Akfilmizle.com adresinden sizlere birçok erotik filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak sizlere sunuyoruz. En kaliteli erotizm filmleri sitemizde sürekli olarak yayınlanmaktadır. 2017 erotik filmleri diye arattığınız zaman da en üstlerde çıkıyoruz ve buda sürekli güncel olduğumuzun ... Devamını Oku »

Alışagelmiş Bilim Kurgulardan Farklı: Passengers (2016)

Alışagelmiş Bilim Kurgulardan Farklı: Passengers (2016)

Biraz geç oldu ancak Passengers filmini izleme fırsatı buldum. Filmi beğendim vasat üstü diyebiliriz oyunculuk performansları güzel ancak karşımızda tam da bir bilim kurgu var demek kategorisindeki diğer sağlam filmlere haksızlık olabilir. Passengers 2016 yapımı bir bilim kurgu filmi. Bilim kurgudan çok aşk, komedi ve drama öğelerini yoğun olarak barındırıyor. ... Devamını Oku »

Bridge of Spies – Casuslar Köprüsü (2015)

Bridge of Spies – Casuslar Köprüsü (2015)

Son zamanlarda bu kadar iyi bir film izlememiştim. Dün geç kalmama rağmen Spotlight filmini izledim ve onu yazacaktım ama Bridge of Spies o kadar fevkalede bir izleme keyfi verdi ki hakkını yemek istemedim. Bridge of Spies filminin konusu:Soğuk Savaş esnasında James B. Donovan adındaki avukat CIA tarafından işe alınmıştır. Avukat gergin bir ... Devamını Oku »

Transformers 5 Filmi Online İzle

Transformers 5 Filmi Online İzle

Özellikle animasyon veya bilim kurgu filmlerini sevenler için vizyona girecek olan film seçenekleri arasında Transformers 5 filmi de yer almaktadır. Filmi izlemek isteyenler site üzerinden transformers 5 izle seçeneğini kullanarak indirmek zorunda kalmadan da film keyfini doya doya yaşayabilirler. Serinin son filmi olarak vizyona giren filim de Kral Artur kılıcı ... Devamını Oku »

Scroll To Top