Buradasınız: Anasayfa / Film İncelemeleri

Kategori Arşivi: Film İncelemeleri

Son Zamanların En İyisi The Accountant (2016)

Son Zamanların En İyisi The Accountant (2016)

Geçtiğimiz gün izlediğim The Accountant – Hesaplaşma filmi kesinlikle son dönemde izlediğim en iyi sinema filmi. Filmin başrollerinde Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal ve Cynthia Addai-Robinson yer alıyor. The Accountant – Hesaplaşma Filminin Konusu Christian Wolff (Ben Affleck) otistik bir çocuktur. Ailesi tabi çocuklarına ne olduğu bilmedikleri için ... Devamını Oku »

Hızlı ve Öfkeli Yeni Adıyla Fate of the Furious Fragmanı!

Hızlı ve Öfkeli Yeni Adıyla Fate of the Furious Fragmanı!

Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. filminin beklenen fragmanı yayınlandı. Yeni filmin adı Fate of the Furious olarak değiştirilmişti. Beklenen fragman yayınlandı. Hızlı ve Öfkeli’nin yeni devam filminin fragmanı yayınlandı. Kısa bir süre önce açıklanan yeni değişiklikte filmin adının Fast and Furious yerine Fate of the Furios olarak değiştirilmişti. Fragmanın genel ... Devamını Oku »

Suikast – Mechanic: Resurrection (2016) Filmi Değerlendirme

Suikast – Mechanic: Resurrection (2016) Filmi Değerlendirme

Klasik bir Jason Statham filmi olan Mechanic: Resurrection hafta sonu film izlemek isteyenlere iyi bir izleyici deneyimi sunuyor. Jason Statham filmi çok başarılı bulduğum bir oyuncu özellikle kendi stilini kabul ettirmiş nadir oyunculardan. Tabi bu bazen ilgiyi düşerebiliyor. Filmin başından filmin gelişme ve sonucuyla ilgili fikre kapılma hissi aslında çok haz verici ... Devamını Oku »

Mumya Serisi Yeniden Çekiliyor

Mumya Serisi Yeniden Çekiliyor

Televizyonda defalarca yayınlanan Mumya filmleri ülkemizde büyük ilgi görmüştü. Şimdi de Mumya yeni filmleriyle karşımıza çıkacak. Filmin başrolünde Tom Cruise var. The Mummy filminin konusu İntikam dolu eski çağlardan bir Kraliçe Ahmanet’in hikayesini anlatıyor. Kraliçe Ahmanet hapsedildiği mezardan kurtuluyor ve yargı dağıtmaya başlıyor. Çağlardan bu yana yıllar geçse de Kraliçe Ahmanet ... Devamını Oku »

Imperium – Köstebek (2016) Filmi Değerlendirme

Imperium – Köstebek (2016) Filmi Değerlendirme

Aslında bu filmi izleyeli biraz oluyor. Ancak yoğunluktan dolayı aklımdan çıkmış olacak ki atlamışım. Gerçekten iyi bir senaryoya sahip bir film. Ayrıca Daniel Radcliffe oyunculuğu ile göz dolduruyor. Daniel Radcliffe Oyunculukta Yükselişini Sürdürüyor Film ilk etapta bize klişe bir hikaye gibi gözükse de oyunculuklar ve Daniel Radcliffe filmi vasatın üstüne çıkarmış. Film ... Devamını Oku »

Ouija: Origin of Evil (2016) Filmi Hakkında

Ouija: Origin of Evil (2016) Filmi Hakkında

Dün izleme fırsatı bulduğum Ouija: Origin of Evil adlı korku filmi Ölüm Alfabesi 1’in devam filmi şeklinde lanse edilmiş. Evet bu bir devam filmi ileriye doğru değil daha çok olayların nasıl başladığı ile alakalı bir film. Film korku öğelerini direk olarak vermeye seçmiş tabi böyle yazınca ilk 35 dakika izleyen katılmayabilir. ... Devamını Oku »

Don’t Breathe – Nefesini Tut (2016)

Don’t Breathe – Nefesini Tut (2016)

Sürekli her türde filmler vizyona giriyor. Ancak kalite git gide düşüyor. Birbirinin kopyası ya da kopukluklarla dolu film izlemekten gına gelmişti ki, Don’t Breathe – Nefesini Tut adlı yapım imdada yetişti. Gerilim, korku alanında başarılı bir yapım olması çok önemli. Bu kategori o kadar saçma yapımlarla işgale edildi ki kaliteli yapıma ... Devamını Oku »

Oyun – Nerve (2016) Filmi Hakkında

Oyun – Nerve (2016) Filmi Hakkında

İlginç senaryosuyla dikkatleri çeken Nerve filmi izleyenlere sürükleyici bir gerilim sunuyor. Bu gerilimi macera ve suç unsurlarıyla birlikte harmanlayıp sunması filmin kalitesini arttıran yegane unsur diyebiliriz. Tabi Emma Roberts ve Dave Franco‘nun başarılı oyunculukları da cuk oturmuş. Filmin yönetmen koltuğunda ise Henry Joost oturuyor. Nerve Filminin Konusu Vee kendi halinde bir ... Devamını Oku »

Başarılı Gerilim: Karanlık Sular – The Shallows (2016)

Başarılı Gerilim: Karanlık Sular – The Shallows (2016)

Geçtiğimiz gece büyük bir keyifle izlediğim Karanlık Sular – The Shallows adlı filmden biraz bahsedelim. Filmin başrolünde Gossip Girl ve daha birçok yapımdan hatırladığımız güzeller güzeli Blake Lively yer alıyor. Blake Lively oyunculuk konusunda çok başarılı bir performans ortaya koymuş. Hem güzelliği, hem zekasıyla kendine hayran bırakan Lively filmde bizi son ana ... Devamını Oku »

Tolga Çevik Sen Benim Herşeyimsin! İle Geliyor

Tolga Çevik Sen Benim Herşeyimsin! İle Geliyor

Yönetmenliğini ve senaristliğini Tolga Örnek’in üstlendiği komedi ve dram türlerini harmanlayan Sen Benim Herşeyimsin filminin fragman ve poster tanıtım toplantısı özel bir etkinlikte gerçekleştirildi. Yapımcılığını ve dağıtımcılığını TME firmasının üstlendiği sinema filminin lansman toplantısına Tolga Örnek’in yanı sıra başrol Tolga Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt’ da katıldı. Tolga Çevik ... Devamını Oku »

Scroll To Top