ev-al

Kirada oturup başkasının evine her ay bedel ödemek ve sürekli ev değiştirmek zorunda olmak çok büyük bir sorun. Günümüzde ev sahibi olmak için bankalardan faizle ve ek masraflarla kredi çekmek ise çok riskli. Diğer taraftan bir andan kira ödeyip bir yandan ev almak için birikim yapabilmekte oldukça zor olunca ev sahibi olma hayali olan kişiler durum içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bu noktada sizlere istediğiniz evi alma fırsatı sunan Bir evim, faiz, peşinat, ek ödemeler olmaksızın hayalinize kavuşmanın kapılarını açıyor. Bu yepyeni sistem ile taksit öder gibi ev sahibi olabiliyor ve istediğiniz yerden istediği evi alabiliyorsunuz.

Birevim ile nasıl ev sahibi olabilirim?

Bu yepyeni sistem ile birlikte hem dayanışmanın ve yardımlaşmanın gücünü göreceksiniz hem de sizin gibi ev sahibi olma hayali ile bir araya gelmiş insanlarla ortak bir çalışma içinde olacaksınız. Peşinatsız ev sahibi olma fırsatını yakalamak için yapmanız gereken tek şey bu sisteme dahil olmak. Sistem oldukça basit işliyor. Kira öder gibi ev almak isteyen kişileri bir araya getiren bu sistemde herkes ödeme gücüne göre aylık olarak ödeme yapabileceği miktara göre gruplara ayrılıyor. Yüksek miktarlar ödeyebilen gruplar daha az kişiden oluşurken daha az miktarda ödeme yapan kişi grupları daha fazla sayıda oluyor. Örneğin 60 kişilik bir grup oluşturuluyor ve bu 60 kişilik grubun aylık olarak ödediği paraların toplamıyla bir kişiye o ay ev istediği yerden ev alma fırsatı sunuluyor. Kimin hangi ay ev sahibi olacağı ise kura ile belirleniyor ve bu sayede faizsiz ev sahibi olunabiliyor.

Bir tür imece usulü yardımlaşma sistemi olan bu yöntem sayesinde binlerce kişi, faiz, peşinat ödemeden, riske girmeden bugüne kadar ev sahibi oldu ve daha binlerce kişi için ev sahibi olma fırsatı bu sistem ile devam ediyor. Günümüz koşullarında risksiz bir şekilde ev sahibi olma hayalini gerçekleştiren Birevim yöntemi  sayesinde sizde ev hayalinizi gerçeğe dönüştürebilir ve kendinize ait bir evde oturmanın huzurunu ve konforunu yaşayabilirisiniz.