delay48000

Erken Boşalıyorum Çözüm İstiyorum Diyenlere Diğer Öneriler

Gün içerisinde kendinizi fazla yormamaya özen gösterin,

Sabah kalktığınızda mutlaka 2 kuru üzüm ve bir avuç fındık tüketin,

Akşamları cinsel birleşmeden 1-2 saat kadar önce bol bol ceviz gibi enerji veren besinler tüketin,

Tüm sorunlardan kendinizi soyutlayın ve o ana, yaşanacak mutlu geceye odaklanın,

Partnerinizin size karşı yaklaşımlarını kontrol edin, onunla empati kurun,

Yeni heyecanlara ve deneyimlere belli sınırlar çerçevesinde açık olun,

Cinsel birleşme yaşayacağınız odayı/mekanı özel olarak düzenleyin, kokular ve hafif loş ışıklar ekleyin,

Tabii en önemlisi delay geciktiriciler ürünümüzü kullanarak sürenizi uzatın.

Eğer, bu maddelere dikkat eder ve kendinizi verirseniz; ürünümüz sayesinde de ilişki sürenizi uzatmış olacağınız için işte o gece tam olarak istediğiniz hazzı ve zevki fazlası ile alabilirsiniz. Ama sadece ürünü kullanayım, kendimi vermesem de bir şeyler olsun derseniz yanılırsınız. Neticede zevki alacak sizsiniz ve temelde her şeyi oluşturan başrol, ana unsur gene sizsiniz. Tabii, siz bu şekilde hazırlanırken partnerinizin de destek alması oldukça önemlidir. Onunda sizin gibi düşünmesi, cinsel birleşme anına hazır olması ve en önemlisi istekli olması geceyi daha zevkli kılacaktır. Aksi halde, sadece tek taraflı bir hazırlık yeterince etkili bir sonuç vermeyecektir.

Erken Boşalmaya Çözüm Noktasında Farklı Bakış Açısı

Size söylediğimiz her şeyi unutun ve bildiklerinizi bir kenara koyun. Tek bir şeye odaklanın; “neden erken boşalıyorsunuz?” Stres mi? Yoğun iş hayatı mı? Partnerinizle alâkalı bir durum mu? Ortam mı? Motonluk mu? Vs… Hayatınızın ve cinsel yaşamınızın tüm unsurlarını ele alın ve ne olursa, ne düzelirse daha fazla heyecan duyar, zevk alırsınız? Buna cevap arayın. Her sorunda olduğu gibi, erken boşalma sorununda mutlaka bir neden vardır ve bu nedeni bilerek, o nedene çözüm aramak daha mantıklıdır. Neticede delay 48000 sprey gibi sunduğumuz ürün/ler ilişki esnasında size gecikme yaşatır. Bu sorunu kalıcı olarak gidermek adına bazı adımlar atmanız gerekir.

Bazen herhangi bir neden daha doğrusu sorun olmadan da erken boşalma sorunu olabilir. İlk gece, yeni evli çiftler, gençlik gibi genelde tecrübesiz/deneyimsiz olduğunuz dönemlerde aşırı heyecana ve/veya benzeri durumlara bağlı sebepler erken boşalmanıza neden olabilir. Bu nedenle biz size temelde 3 madde önermekteyiz. Erken boşalma karşısında bu 4 maddeye göre hareket edebilirsiniz;

Erken boşalmanın altında bir sorun olup olmadığını araştırın ve bir sorun var ise onu çözmeye yönelik hareket edin,

Yaşadığınız erken boşalma hemen üstte yer alan gençlik gibi deneyimsizlik nedenlere bağlı ise sitemizde yer alan ürünlerden destek alarak bu sorunu gidermeyi deneyin,

Durum çok ciddi ise ve bir neden bulmadan halen daha erken boşalma sorununu çözemiyor iseniz bir doktora/uzmana mutlaka danışın.

Bizim bugün sizler için yazabileceklerimiz bunlar. Eğer daha farklı sorunlarınız varsa ya da cinsel ilişki esnasında farklı problemleriniz de oluyor ise bizimle iletişime geçerek bir ön destek alabilirsiniz. Tabii, durum ciddi ise devreye uzman/doktor girmesi gerekir. Bu konuda da bilinçli bir şekilde hareket ederek doğru adımlar atılmalıdır ve gerçek, sağlıklı destek alınmalıdır.Ürün hakkında detaylı bilgilere http://www.delay48000.gen.tr/ ‘den ulaşabilirsiniz.