Taken From Dizorb.com

Taken From Dizorb.com

Ereksiyon ya da sertleşme olarak bilinen olay erkeklerde penisin büyüyerek sert hale gelmesidir. Cinsel uyarılma ile penisin içine kan pompalanarak sert bir yapı meydana gelir. Yani penisin sertleşmesini sağlayan penisin içindeki kanalların atardamarlardaki kan ile dolmasıdır. Penisin sertleşmesi ile toplardamarlar kapanır ve kan dolaşımı sona erer. Bu süre boyunca penis sert olarak formunu korur. Eğer ereksiyon problemi yaşayanlardan biriyseniz doktora danışarak bir tedavi sürecine girebilirsiniz, bitkisel olan kamagra jel ürününden faydalanabilirsiniz.

Sabah ereksiyonu nedir?

Uyku halinde baskı gören penisin sertleşmesi sabah ereksiyonu olarak bilinir.

Yarı ereksiyon nedir?

Penisin tam olarak sertleşememesi durumudur. Çeşitli sebeplere bağlı olarak görülebilir, iradesizlik olarak bilinir. Cinsel ilişkiye girmeyi engeller ve kadının tatmin olamamasına sebep olur

Sürekli ereksiyonda kalma nedir?

Sürekli ereksiyonda kalma hastalığı tıptaki adıyla Priapism, en az dört saat ereksiyon halinde kalma durumudur. Penisin sönmesi imkânsız hale geldiği için ağrılı ve sıkıntılı bir hastalıktır.

Ereksiyon olamama nedir?

Ereksiyon bir erkeğin cinsel ilişki esnasında ilişkinin gerçekleşebilmesi için gereklidir. Sertleşme olmadığı durumlarda cinsel birleşme mümkün olmaz. Ereksiyon olamama farklı sebeplere bağlı olabilir. Psikolojik ve biyolojik sebeplere bağlı ereksiyon sorunu oluşur. Geçmişten bugüne ereksiyon problemi yaşayan insanların sayısı oldukça artmıştır, ve bunun için çeşitli ilaçlar ortaya çıkarılmıştır. Bu ilaçlardan en güveniliri ve bitkiselliğiyle kendini 1 adım öne taşıyan orijinal kamagra damladır.

Ereksiyon sorunu erkeklerin yaşadığı en önemli sorunlardandır. Erkeklerin birçoğunda zaman zaman ya da kısmen ereksiyon soruları meydana gelir. Ereksiyon sorunu çözümü için ereksiyon hap ve ilaçları vardır. Bu ilaçlar iki grupta yer alır. Birincisi devamlı olarak penisin ereksiyon olmasını sağlar diğeri ise cinsel uyarı olduğu anda ereksiyona geçmeye yardımcı olur. Ortalama olarak 36 saat etki gösterir. Resmi satış sitesinin www.kamagraal.com/nasil-kullanilir kısmından ürün kullanımına göz atabilirsiniz.