res2

Kim iş dünyasına adını altın harflerle kazımak istemez ki? İyi bir eğitim geçmişine sahip olmak, yetenekli ve başarılı olmak bazen iş hayatında yeterli olmayabiliyor. Bu noktada devreye giren, iş görüşmesine gitmeden önce almış olduğunuz eğitim sertifikaları sizin rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlıyor. Istanbul Business School yani IBS tarafından sunulan IBS Türkiye sertifika programları arasında stratejik pazarlama, e-ticaret, satış liderliği, dijital pazarlama eğitimi gibi farklı alanlarda eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz.

Teknoloji ve dijital yaşam dünyamıza girdiğinden beri, eski usul pazarlama yöntemleri de yavaş yavaş rafa kalkmaya başladı. Her alanda var olan dijital, pazarlama dünyasında da adını sıkça duyurmaya başlamış durumda. IBS size dijital dünyanın kapılarının anahtarlarını açıyor ve teknoloji çağında bulunan herkesin katılması gereken dijital pazarlama eğitimi fırsatı sunuyor. Dijital alanda doğru pazarlama araçlarını kullanarak markanızı istediğiniz noktaya getirme imkanını elde edebilirsiniz. Kariyerinizde rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyorsanız, IBS dijital pazarlama eğitimi alarak dijital alanlardaki aktiviteleri denetleme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

IBS dijital pazarlama eğitim programı esnasında olmazsa olmaz dijital pazarlama araçları arasında bulunan SEO, SEM, e-mail, SMS, web siteleri, sosyal medya mecraları kullanımı hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Dijital pazarlama konusunda uzman kişilerin katılacağı IBS eğitiminde, hem konuşmacıların deneyim ve birikimlerinden faydalanabilir hem de interaktif bir eğitim sürecinden geçebilirsiniz. Dijital mecra ile ilgili bütün terimlere de hakim olabileceğiniz IBS dijital pazarlama eğitimi, teoriyi ve pratiği harmanlayarak size kaçınılmaz bir deneyim fırsatı yaşatıyor.

Dijital pazarlama ve sosyal medya alanında kendini geliştirmek isteyen, pazarlama iletişimi profesyoneli ve üst düzey  yöneticilerin katılabileceği IBS dijital pazarlama eğitimi İstanbul Maslak IBS’de sizleri bekliyor. Dört hafta boyunca Cumartesi günleri düzenlenecek olan dijital pazarlama eğitimi süreci boyunca Turkcell dijital pazarlama kıdemli marka müdürü Ömer Şireli program direktörlüğünü sürdürürken, Plesanta’dan Cem Batu, Pegasus’tan Didem Namver, Media Markt Saturn’dan Nurçin Kocaoğlu, Kliksa’dan Aylin Daylan, 4Play’dan Çağlar Uzunali konuşmaları katılım sağlayacak.