Taken From Dizorb.com

Taken From Dizorb.com

Uzun yıllardan beri erkekliğin simgesi olan sakal ve bıyık sorununu birçok erkek yaşamaktadır. Sakalım seyrek çıkıyor, sakalım çıkmıyor, sakalım tüy şeklinde, sakalım yok gibi psikolojik yıkıntıya sebep olan sorunlar hala devam etmektedir. Sakal genlerle ilişkili olan ve hormon dengesine bağlı olarak çıkan kıllardır. Testosteron hormonu az olan kişilerde sakal ve bıyık hormona göre sakalın az ya da hiç çıkmamasına neden olur. Hormon bozukluğu yaşayan kadınlarda sakallanmanın görülmesi gibi hormon eksikliği erkeklerde sakal çıkmama sebebi olmaktadır.

Jiletle tıraş olmak, sarımsak sürmek gibi eski tavsiyelerin araştırmalar sonucu sakalların gürleşmesine ve sertleşmesine fayda sağladığı görülmüştür. Sakal çıkarıcı losyon içinde sarımsak özü ve sarımsak yağı içeren sakal ve bıyık problemi çekenler için geliştirilmiş ürünlerdir. Sakal erkeği kadın ve çocuklardan ayıran bir sembol olması nedeniyle sakal bir güç belirtisidir. Sakal modelleri ile değişik tarzlarda gösteri yaparak karizma kazanılmaktadır. Yani sakal demek sadece kıl demek değil sosyal ve psikolojik etkileri olan bir simgedir.

Dermo mineral nedir?  60 ml tüplerde yer alan dermo mineral biberiye, kekik, fındık ve sarımsak yağı içeren özel bir losyondur. Tıraş olduktan sonra yüz bölgesine masaj yapılarak uygulanır. Haftada 2-3 kez tekrar edilir ve uygulamadan 1 saat sonra yıkanabilir. Dermo mineral işe yarıyor mu? Dermo mineral bir ilaç değildir. Tedavi amaçlı kullanılmaz ancak kıl köklerine yardımcı olması ile işe yaramaktadır. Tarım bakanlığı tarafından onaylıdır. Dermo mineral kullanmayı bıraktıktan sonra sakalları döker mi? Hayır Dermo minerali istediğiniz zaman kullanmayı bırakabilirsiniz. Sakal çıkarıcı ürün siparişlerinizi http://www.sakalcikarici.net/ isimli siteden hızlı bir şekilde oluşturabilir ve kargonuzun gelmesini bekleyebilirsiniz. Sakallarınızı dökme gibi bir etkisi yoktur. Sakal köklü bir yapıda olduğu için kökünden yeniden çıkacaktır.