res3

Gemi turları tatil planları yapanlar için şüphesiz en eğlenceli ve keyifli ulaşım imkanına sahip olan turların başında gelmektedir. Deniz ile ilgili özel bir fobi veya gerginliği bulunmayan insanlar için gemi turları, tatilin seyahat kısmını dahi eğlenceli hale getirebilen belki de tek seyahat yöntemidir.

3 tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde gemi seyahatinin sadece kısa mesafeler arası ulaşım aracı olarak kullanılmasının yanı sıra daha uzun mesafelerde tatil amacıyla kullanılmaya başlaması, son zamanlarda tatil planı yapanların alternatifleri arasına girmeyi başarmıştır. Özellikle ülkemizin kıyı şeritlerindeki limanların bu seyahatler için optimize edilmesi de yurtiçi gemi turları için önemli gelişmelerden biridir.

Uluslararası gemi taşımacılığının önde gelen firmalarından biri olan Msc, son dönemlerde ülkemizde de hizmet vermeye başlamıştır. Sadece belirli seyahat acenteleriyle işbirliği yapan Msc gemi turları için ciddi bir rekabet ortamının oluşmasına ve dolayısıyla gemi turları kalitesinin üst seviyelere çıkmasına vesile olmuştur.

Bu gelişmelerle beraber yurtdışı gemi turları da ciddi talep gören tatil alternatifleri arasında yer almaktadır. Özellikle vizesiz gemi turları hem uygun maliyeti hem de kaliteli hizmet ile en çok tercih edilen turlar arasında yer almaktadır.  Bu maliyeti daha uygun hale getiren erken rezervasyon fırsatları veya gemi turları promosyon kampanyaları tatilcilerin takibinde olması gereken noktalardır.

Yaz tatilini Yunan Adaları’nda geçirmek isteyenler için de gemi turları güzel alternatifler sunmaktadır. Dünyanın sayılı plajlarından bazılarına sahip olan Yunan Adaları gemi turları ile eşsiz bir tatilin tadını çıkarabileceğiniz güzel anlara dönüşmektedir.

Gemi turları için plan yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Bunlardan en önemlisi kaliteli bir seyahat acentesi ile seyahat planları yapmaktır. Bu sayede hem kaliteli hizmet alırsınız hem de daha ucuza tatil yaparsınız.

Gemi turları için en kaliteli hizmeti sağlayan ve Msc ile anlaşmalı firmalardan biri olan Jolly Tur tatil planlarınızı yaparken başvurabileceğiniz en güvenilir acentelerden biridir.  Özellikle erken rezervasyon durumlarında ciddi avantajları yakalayabileceğiniz ve tecrübeli personeli ile kaliteli bir tatil geçireceğiniz Jolly Tur’u ajandanıza not etmeniz fena bir fikir olmaz