Taken From Dizorb.com

Taken From Dizorb.com

Çin Doğasından Gelen Enerji

Erkek bireylerin kendilerine olan öz güvenleri özellikle cinsel ilişki sırasında büyük önem arz eder. Kişi özgüvenini toplayamadığı zaman cinsel ilişki sırasında birtakım sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlar ise gidermek için doğal ürünler kullanılabilir.

Çinliler sahip oldukları geniş bitki familyası ile bugüne kadar birçok hastalığa deva olmuşlardır. Çin’in tabiatında yetişen geniş çeşitlilikteki şifalı bitkiler birçok hastalığın ve sorunun çözümü olmakla birlikte Çin’e de bu anlamda büyük bir şöhret kazandırmıştır.

Çin tabiatından yeni bir karışım

Geniş bitki ailesini barındırması ile bilinen Çin tabiatından son yıllarda yapılan özel bir karışım ile artık erkekler cinsel ilişkide sorun yaşayan taraf olmayacak. Aksine güçlü taraf olacak ve bu da çintopu nasıl kullanılır denilen ürün ile mümkün olacak. Bu ürün Çin’de yetişen 38 farklı bitkinin özel bir formül ile bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş özel bir üründür.

Bir numaralı afrodizyak

Bitkisel bir ürün olması ve çok daha kısa sürede etki göstermesi sebebiyle Çin topu çok kısa sürede afrodizyaklar arasında üst sıralara yükselmiştir. Bu ürünü bu kadar beğendiren şeyler nelerdir?

  • Cinsel kuvvette arzu ettiğiniz seviyeyi yakalamanızı sağlar.
  • İktidarsızlık problemine çözüm olan tibet atomu, yarım saat gibi kısa bir sürede etkisini göstermektedir.
  • Bu ürünü kullandıktan cinsel ilişki sayısında ve cinsel ilişki süresinde ciddi bir artış göreceksiniz.

Ürünü cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık otuz veyahut kırk beş dakika önce kullanarak etkisini daha iyi alabilirsiniz. Gün içerisinde Tibet atomunu bir kere kullandığınız takdirde bir kere daha kullanmanıza gerek yoktur. Çünkü bu ürünün etkisi gün boyunca sürmektedir. Ürünün ayrıca kullanımı da oldukça basittir. Cinsel ilişkiden önce ürünün etrafındaki koruyucu tabaka ayrıldıktan sonra bir adet top ılık su ile tüketilir.Resmi satış sitesi http://www.cin-topu.org/nasil-kullanir/ ‘dan detaylı bilgileri alabilirsiniz.