canli-tv

Sizlere yeni keşfettiğim bir platformdan bahsetmek istiyorum. Özellikle kaliteli ve kullanıcı dostu ara yüzü ile kullanımı son derece kolay ve tek tıkla kesintisiz bir şekilde canlı kanallara ulaşabiliyorsunuz.

Özellikle Avrupa Şampiyonası’nın başlamasına az bir süre kala alternatif olarak değerlendirebileceğimiz bu platformda TRT Spor canlı yayın kesintisiz olarak hizmet veriyor. Benzerlerinden farklı tamamen kaliteli ve çalışan bir içeriğe sahip olan platformda aradığınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra radyo da dinleyebilirsiniz.

Tüm kanalların akışına da günlük olarak ulaşabilirsiniz. Seçenekler de dikkat edilen aramayı kolaylaştırmak için kategorizasyon sisteminden de faydanılmıştır. Dolayısıyla eğer canlı tv izleyecekseniz kullanmanızı önerdiğim ve her zaman alternatiflerinizden biri olması gereken bu platformu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Günümüzde artık her şey özelleşiyor bu internet üzerinden de olsa böyle. Platformlar ücretleri daha küçük tutarak kendi İnternet kullanıcılarını yaratmaya çalışıyor. Ulusal ve daha birçok ücretsiz kanalı çeşitli ücret tipleri ve paketler yaratarak kullanıcılara sunuyorlar. Bu da kaliteli ve ücretsiz hizmet veren platformların değerlerini artırıyor. Diğer bir önemli konu ise kanal farklılığı A paketinin içeriğine bakıyorsunuz farklı kanallar var B paketinde farklı. Tamamen farklı bir çalışma sistemi ile verdiğiniz ücrete değmeyecek ve yeri geldiğinde aradığınıza ulaşamayacak bir yapı kurulmuş durumda.

İşin radyo kısmı ve diğer güncel bilgiler kısmı için de durum aynı. Sınırlı sayıda bilgi ziyaretçiye veriliyor hatta bazen ek program bile kullanmasına zorlanıyor. Canlı tv izlerken kanalla ilgili bilgilere ulaşmak ve direk olarak yayına ulaşmak bahsettiğim platformda son derece kolay bir hal alıyor. Tek yapmanız gereken izlemek istediğiniz kanala tek tıkla kesintisiz bir şekilde ulaşmak. İzlediğiniz kanalda program ya da o an ki yayınla ilgili düşüncenizi belirtmek isterseniz yorum alanı mevcut olup benzerlerinin aksine düzgün bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca diğer üyelerin yorum ve düşüncelerini de okuyabilirsiniz. Platforma üye olarak ek özelliklerden faydalanmanız mümkün kanalların HD olarak izlenmesi ve sevdiğiniz kanalları favori listenize eklemek bu zenginliklerden sadece birkaçıdır. Üyelik sayesinde takip etme gücünüz artar ve site dinamiklerinden iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz. Tv izlerken sosyalleşmek size ne ifade ediyor işte bu platformda üyeler birbirleriyle etkileşime girebiliyor.

Bu artı özellikler ile benzerlerinden çok ayrılan tamamen ziyaretçi odaklı bir yapıya dönüşen sitede kullanıcı tamamen memnun bir şekilde siteyi kullanıp ayrılsın ve tekrar gelsin diye her şey düşünülmüş. Canlı yayınları istediğiniz kanalda kolayca takip edebileceğiniz ve kesintisiz bir şekilde ulaşabileceğiniz bir platformda daha fazlası ne olur diye düşünürsek yine ilk yenilikleri bu platform yerine getirecektir. Ayrıca ay bazında kanalların reyting ortalamalarını görüntüleyebilir ve kim daha başarılı öğrenebilirsiniz. Buna da reytingler sekmesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Canlı Televizyon izle seçeneğine ulaşmak sadece bir tık ötenizde hemen keşfedin.