burun-estetigi-ameliyati-onemi

Burun Estetiği işlemi sayesinde burnunuzun anatomik ve fizyolojik olarak tüm özelliklerini güvenle değiştirebilirsiniz. Burnumuz yüzümüzde oldukça net bir ifadeye ve görünüme neden olan oldukça önemli bir bölgemizdir. Hatta yüzün tam ortasına bulunması nedeni ile hekimlerin yüzün altın oranı olarak da adlandırdığı burun, klinik ve birçok hastanede de yapılacak olan estetik operasyonlar ile istenilen görünüme ve sağlığa güvenle kavuşabilmektedir. Dr. Leyla Arvas da yine uzun yıllardan beri burun estetiği operasyonlarında yer alan ve bugüne kadar birçok başarılı işlemlere imza atmış önemli hekimlerimiz arasında yer almaktadır.

Burun Ucu Estetiği de yine burun estetiği denildiğinde en çok tercih edilen ve diğer burun operasyonlara oranla çok daha kolay bir operasyondur. Genellikle burun ucunun aşağı bakması gibi nedenlerden dolayı gerçekleştirilen burun ucu estetiği işleminde, hastalar genel anestezi altında kısa sürede bu uygulamayı yaptırabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra burun ucunda yer alan kıkırdaklarımız bazı kişilerde çok daha büyük olabilmektedir. Bu durum tıpta “bulböz burun” olarak adlandırılmakta ve bilinmektedir. Kısacası bu tür problemi olan kişilere karşıdan bakıldığında burun ucu sanki ortadan ayrıkmış gibi görünmektedir. Bu gibi önemli problemlerinde tedavisi yine burun ucu estetiğinden geçmektedir. Ancak herhangi bir sağlık probleminiz yok ise tabi ki bu tür estetik operasyonlar gerekli görülmemektedir.

Bayan Plastik Cerrah olarak uzun yıllardan beri estetik alanına hizmet vermekte olan Dr. Leyla Arvas; son derece donanımlı bir hekim olmakla birlikte eğitim ve çalışma yaşantısı boyunca kendini sürekli geliştirmiştir. Kendi kliniğinde 2012 yılından beri hastalarına kaliteli ve güvenilir tedaviler sunan hekimimiz ile görüşmek ve dilediğiniz estetik işlemler hakkında bilgi almak için www.drleylaarvas.com internet adresimizi ziyaret edebilir ve sitemizde bulunan iletişim formumuz ya da numaralarımızdan bizleri arayarak, randevularınızı danışman arkadaşlarımız ile birlikte kolayca oluşturabilirsiniz. Unutmayın bayan plastik cerrah denildiğinde akla ilk gelen hekimlerden biri olan Leyla Arvas; her zaman sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermektedir.