rec3

Botoks İstanbul adreslerinde hangisi en çok başarılı diye merak edebilirsiniz. Aslında aklınızda olan ilk soru herkesin bir birine benzeyen haline döner miyim diye de merak edebilirsiniz. Oysa doğru adresler ile tanışarak sizlerde en doğal duran botoks uygulamasını yaptırabilirsiniz. Botoks İstanbul kliniklerinde bu doğru adreslerden biri olan Doktor Mustafa Karataş ile mutlaka karşılaşmalı ve görüşmelisiniz. Sizler için en doğal duracak botoks uygulamasını yapacak ev tama yarında yapılacak doz ile sizler hem kırışıklıklardan uzak kalacak hem de çok doğal bir görüntü ile karşılaşıyor olacaksınız. Botoks İstanbul kliniğinde genellikle yüzün her bölgesine yani ihtiyaç duyulacak her kısmına başarı ile sonuç alacak şekilde botoks uygulaması için tedavi olmaya başlayabileceksiniz. Tel bir seansta ortalama olarak 6 ay boyunca devam edecek bir gençlik söz konusu olacak.

Botoks fiyat aralıkları ise her kısım için değişiyor olacak. Örneğin sadece kaç arasını yaptırmak isteyebilirsiniz ya da bunun yanı sıra göz çevresi için, hafif kaş kaldırmak için, yanak kısımlarınız için yani kısaca gerekli görülen birçok nokta için talep edebilirsiniz. Bu durumda da fiyat değişkenlik gösterebilir. Botoks fiyat aralığını bunlar belirleyeceği için doktorunuz zaten sizlere yardımcı olacak ve fiyatı da sizlere sunuyor olacak. Botoks fiyat aralığı sizleri korkutmayacak ve yaptıracağınız miktarlarda olacak diyebiliriz. Daha önce hiç yaptırmadıysanız zaten biraz araştırma yaparak fiyat hakkında da az çok bilgi alabilirsiniz.

Kaş arası botoks sayesinde yaptığınız o mimiklerden dolayı yerleşen derin çizgiler artık yok olacak. Enine ya da dikine çizgiler en çok görünenlerden biridir. Hem kaş arasında hem de hafif yukarısında yer alan bu kırışıkları botoks uygulaması ile yok edebilirsiniz. Kaş arası botoks uygulaması ile mimiklerin yaptığı ya da yılların yaptığı o görüntüleri yok edebilirsiniz. Kaş arası botoks uygulaması için de Doktor Mustafa Karataş ile görüşmeye başlayın ve ertelemeden ayna karşısında kendinizi daha mutlu ve daha bakımlı görmeye başlayın deriz.