botoks-fiyatlari-2016

Botoks*ile ortalama olarak 6 ay boyunca kalıcı bir güzellik arzu eder misiniz? Daha çok yüz bölgesine uygulana botoks uygulaması ile kırışıklıklar yok ediliyor ve kişi yılların getirdiği ya da fazla mimiklerin iz bıraktığı o görüntülerden uzaklaşmış oluyor.*Botoks*uygulaması maalesef uzun süreli yani ömürlük bir uygulama değil. Yapılan etki yaklaşık 6 ay içinde yok oluyor ama kişi isterse hiçbir yan etki olmadan yenileyebiliyor. Düzenli olarak yaptırdığınızda zaten çok daha başarılı ve güzle sonuçlar ile uzun süreli devam etmiş oluyorsunuz. Botoks*eskiden yapıldığı gibi korktuğu görüntüler asla değildir. Doktoru doktor ile çalıştığınızda ne kadar doğal ve güzel durduğunu hem siz hem de yakınlarınız bizzat görüyor olacak.

Botoks fiyatları hiç öyle cep yakan ve korkutan fiyatlar değil. Artık çok uygun fiyatlar ile hizmet alabiliyorsunuz. Botoks fiyatları elbette önceliğiniz olmamalı. Yani sadece çok ucuza yapılıyor diye her yeri tercih etmemelisiniz. Kalitesi ve farkını ortaya koyan doktorunuz ile alacağınız sonuç elbette bambaşka olacaktır. Botoks fiyatları konusunda ekonomik hizmet veren Doktor Mustafa Karataş sayesinde sizlerde erteleme yapmak zorunda kalmayacak ve üstelik kaliteli adresi tercih etmiş olacaksınız. Bu fırsatları elde etmek varken başka bir arayışa girmek zaten doğru olmayacak.

Alın kırışıklıkları için de botoks oldukça önemli bir uygulamadır. Alın kırışıklıkları için yapılacak olan botoks uygulaması ile artık hem mimiklerden oluşan kırışıklık yok olacak hem de yaş nedeni ile ortaya çıkan sonuçlar yok olacak. Alın kırışıklıklarının içinde yer alan kaş arası kırışıklıklarda yine botoks ile artık sizi terk etmiş olacak. Doktor Mustafa Karataş ile ayrıntıları görüşerek merak ettiğiniz fiyatı da öğrenebilirsiniz.

http://www.drmustafakaratas.com/ detaylarını okuyarak kararınızı verebilir randevunuzu alabilir ve kendiniz için fiyat alabilirsiniz. Yapılacak olan bölge ve dozajı fiyatı belirleyen unsur olduğu için mutlaka bire bir görüşme sonrası bilgi edininiz. Karar verilme sonrasında ise ortalama olarak 10 dakika yeterli olacaktır uygulamanın bitmesi için.