Taken From Dizorb.com

Taken From Dizorb.com

              Son zamanlarda adını çokça duyduğumuz aşk parfümleri gün geçtikçe yayılıyor. Afrodizyak içeriği ile cinsel yaşama destek olan ve keyif katan bu ürünlerin kullanımı konusunda birçok ön yargı bunuyor. Fakat gün geçtikçe ve etkileri gözlendikçe ön yargıların kırıldığını görmekteyiz.

Yan Etkisi Gözlenmedi

                Bahsettiğimiz ürünün bugüne kadar yan etkisi gözlenmedi. Fakat kullanım talimatlarına ve dikkat edilmesi gereken noktalara sadık kalmak şartıyla elbette. Çünkü azdırıcı afrodizyak parfümler içerdiği feromon ile fazla tüketimde zararlı olabiliyor. Bu sebepten dolayı ürünün miktarı konusunda hassas olunuz ve ciddiyetle kullanınız.

Kullanım Noktasında Standart Parfümden Hiçbir Farkı Yok

                Bu ürün için kullanım talimatları çok farklı değildir. Çünkü standart bir parfüm nasıl kullanılıyorsa o da aynı şekilde kullanılmaktadır. Ancak bir noktaya değinilmiştir. Ürünü karşı cins ile ilişkileri harekete geçiren bölgelere (kulak arkası, ense, bilekler) az miktar sıktığınızda üründen daha fazla verim alabiliyorsunuz. Bunun dışında dikkat edilmesi gereken noktalara değinilmiştir. Bu hususta ise ürünü aşırı miktarda kullanmamız gerektiği ifade ediliyor.

Fiyatlar Ne Durumda?

                Ürünün fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir çünkü farklı boyuttaki şişelerde satışa sunulmaktadır. 30 ml azdırıcı afrodizyak parfümü yaklaşık olarak 30 lira ödeyerek satın alabilirsiniz. Daha fazla ölçekler için ücret artışı gözlenecektir. Ürünün satışı mağazalarda yapıldığı gibi internet üzerinden de yapılabilmektedir. Üstelik internet üzerinden satış yapan sitelerde çeşitli kampanyalar, indirimler ve promosyonlar da yer almaktadır. Bu tür siteleri takip ederek fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Hem Erkeklere Hem Bayanlara

Ürünün hem bayan hem de erkek versiyonu bulunmaktadır. Bu sayede her iki cinste karşı cinsiyeti etkileyecek, baştan çıkaracak bir ürün kullanabilmektedir. Sizler de eşinizi etkilemek ve cinsel arzularını açığa çıkarmak veyahut arzularını artırmak istiyorsanız bu ürün tam size göre! Ürün hakkında detaylı bilgilere resmi satış sitesi http://bayanazdiriciparfumler.net/ ‘ten ulaşabilirsiniz.