Cumartesi , Ağustos 19 2017
Buradasınız: Anasayfa / Genel / Ankara Kürtaj Fiyatları

Ankara Kürtaj Fiyatları

Ankara Kürtaj Fiyatları

Kürtaj olmak zorunda iseniz bu işlemin zaten ruhsal sıkıntısı varken ve bir de korkusu yaşanırken bir diğer merak edilen ise elbette maddi boyutu olacaktır. Ankara kürtaj fiyatlarını buradan şu fiyat ortasında diyerek vermemiz zaten oldukça yanlış bir bilgi olacaktır. Ankara kürtaj fiyatları hakkında en doğru fiyatı almak için her zaman yapmanız gereken doktor ile bire bir görüşmek ve o sırada öğreniyor olmaktır.

Ekonomik Ankara kürtaj fiyatları

Ekonomik*Ankara kürtaj fiyatları aramak yerine, güvenilir ve deneyimli doktor adresi aramanız çok daha önem arz edecektir. Doktor Uzay Yıldırım ile bu sorunu da çözüme ulaştırmış olacaksınız ama daha bilmediğiniz birçok konu olabilir. Kürtaj nasıl yapılıyor? Kürtajın kaç çeşidi vardır gibi oldukça karışık olan sorular ile aklınızı kurcalayabilirsiniz.

İlaçla kürtaj evde olur mu?

Hiç kimse gebeliğini kendi imkanları ile, kendi bilgisi ile evde kürtaj yapmaya kalkmamalıdır. Evde ilaçla kürtaj özellikle oldukça tehlikelidir. Bilmediğiniz ilaçları kullanarak gebeliği sonlandırmak yerine hayatınızı sonlandırabilirsiniz.

İlaçla kürtaj süresi

İlaçla kürtaj yöntemi daha çok 1 haftayı geçtikten sonra doktor tarafından ön görülürse yapılabilir. Doktorunuz sizleri bu konuda yönlendiriyor olacaktır zaten. İlaçla kürtaj sonrası olası durumlarda tekrar cerrahi kürtaj da gerekebilir. Yani illa yüzde yüz sonuç alınacak diye bir kural bulunmuyor.

Vakumlu kürtaj

Son yıllarda en çok kullanılan kürtaj yöntemlerinden biri vakumlu kürtaj yöntemidir. Gebelik ilk haftalarında da kullanılan vakumlu kürtaj genellikle plastik kanüller ile kullanılıyor gebelik sonlandırılmış oluyor. Vakumlu kürtaj süre olarak daha kısa ve konfor olarak da daha doğru bir yöntem olacaktır.

Vakumlu kürtaj acı verir mi?

Vakumlu kürtaj işleminde de kişiye anestezi verileceği için herhangi bir ağrı duyulmuyor olacak. Dolayısı ile korku duymadan Doktor Uzay Yıldırım ile tanışabilir ve size uygun olan kürtaj tekniğini bilgi aldıktan sonra onaylayarak yaptırabilirsiniz. www.uzayyildirim.com adresinden detaylara ulaşmaya ve randevu almaya ne dersiniz?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top