Merhaba agario tutkunları aradıgınız özellikte servermi ariyorsunuz resim ve yazı ile oyunları sizlere burada paylaşacagım agario eski bir oyuncusuyum sizlere hangi serverde nasıl oyunlar oynanır ne tür agario modları var bir bir konuda belirtecegim.

Makalemizi türk haber sitesinde paylaştıgımız için ilk önce türk serverinden bir tanesini öncelik olarak paylaşacagım. ve diğer 2 sitemiz ise  bir global yani dunya kullanıcıları ve diyer serverimiz ize ABD kullanıcılarına ait serverlermiz olacak diyer 7 siteyide resim üzerinden serverlerin alanalrını sizlere sunacagım.

1.serverimiz en eski agario serverinden biri olan http://agario.zafer2.com adresidir. ilk açıldıgında şehir modları aktifti sitesinde ve oyunu geliştirerek bu günlere geldi tasarımında oyun içi agario oyuncu lisdesi mevcut  1, 2, ve 3 kullanıcıları kral tacları ile işlenmiş hoş bir tasarıma sahip ve agario oyun içerisinde lider olan kişileri bildirmesi için oyun içinde ikaz butonları mevcut. facebook like si ile oyuna kayıt olunabiliyor ve kayıtta facebook ismi degiştirilebiliyor. günün ilk 4’ü tablosu mevcut gece 24:00 da bu tablo sıfırlanıyor. oyunda clan sistemi mevcut  oyun içerisinde FFA, takım, raimbow, kolay server, zor server ve erime modu olan Pro serverler mevcut zevkle oynayabileceginiz tam bir aile ortamı olan kendini kanıtlamış agario serveridir.

1.site:agario.zafer2.com

2.serverimiz kendini yabancı kullanıcılara kanıtlamış bir serverimiz http://agar.bz adresidir.

site alexa degerlerine baktıgımızda, genellikle United States, Thailand, Bosnia and Herzegovina, United Kingdom   ve Philippines kullanıcılarına hitaben hit gelmektedir bunların yoğunluk olanı ise US yani amerikalı kullanıcılardır. ve agar.bz nin 90k global alexa sı mevcuttur. ve site özelikleri zafer2 ile aynı tema yı kullanmaktadır.

  1. site:agar.bz

3.ve son serverimiz 8 ayını dolduran amerikalı kullanıcılara sahip olan bol kitlesi olan serverimiz http://agarprivateserver.com adresidir. google tarayıcılarında ve sitelerinde uk,com co.uk yaho, bing gibi aramalarda agario private server kelimelerinde öncü ve lider bir server dir. bol kitlesi ile oyuncuları bir araya getiren en kaliteli sitelerden birtanesidir.

  1. site:agarprivateserver.com

agario-private-server-list

Diger 7 serverimiz resimde göründügü gibi diyer ülkelere ait agario serverlerini bildirmektedir ve hepsi aktif serverlerdir kullanıcılara gore serverlerdir begendiginiz agario server özelikleri mevcut ise resimdeki url leri internet tarayıcınıza yazmanız yeterli olacaktır arkadaşlar şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Agario Oyunu Nasıl Oynanır ?

Agario oyunu 2 boyutlu bir oyundur. Oyun içerisinde büyük olan küçük olanı yer. Agario yuvarlağımızı kontrol etmek için Fare’yi kullanabilirsiniz. “W” tuşuna basarak 10’ar puanlık yemler atabilirsiniz. “Space(Boşluk)” tuşuna basarak bölünüp sizden küçük kullanıcıları yiyebilirsiniz.