res

3D film dolumu yaptırdığınız hard diskinizi çalıştıracak, size en iyi ses ve görüntü kalitesini sağlayacak televizyon ihtiyacınız mı var ? Bütçe ve standartlarınıza göre sizin için en uygununu istediğiniz markadan alabilirsiniz.

Günümüzde hala birçok evde kullanılmakta olan 2D televizyonlar teknolojide o kadar ilerlemiş bir halde ki neredeyse gerçek görüntü kalitesinde izleme imkânı tanıyor. Fakat 3D led ya da plazma televizyonlar ile kıyaslanabilir mi ? Tabi ki hayır, Her bütçeye uygun olan 3D televizyonların sunduğu gerçekçilik ve 3 boyut deneyimini 3D özelliğini desteklemeyen başka hiçbir cihazda yaşama imkanınız yok.

3D film dolumu yaptırdığınız hard diskinizi 3D televizyonunuza bağladığınızda almış olduğunuz görüntü kalitesi ve gerçekçilik sizi öyle farklı dünyalara götürür ki film süresi boyunca nerede bulunduğunuz aklınıza dahi gelmez.

3D Film dolumu yaptırdığım hard diskleri izleyebilmem için ne gerekli ?

  • Öncelikle tabi ki size en iyi izleme deneyimini yaşatabilecek bir 3d led, plazma, amoled ya da smart tv.
  • Ardından görüntüyü iki farklı yerden alarak 3D film unsurunu tamamlayan tercihen FPR gözlük. Bluetooth ya da wi-fi ile çalışan elektronik gözlükleri de tercih edebilirsiniz.
  • Tabi ki 3D film dolumlarınızı aile veya arkadaş çevresi ile izleyebilmek için yeterli sayıda gözlüğe de sahip olmalısınız
  • Görüntü aktarımını wi-fi ile sağlayan ekipmanlar kullanıyorsanız en iyi seyir keyfi için internet hızınıza dikkat etmelisiniz
  • Görüntü aktarımınız kablolu ise yüksek hızlarda aktarım oranına sahip HDMI kablosu sizin için en iyi tercih olacaktır.